Зробити укоси вікна своїми руками

Після монтажу пластикового вікна нам належить зробити укоси вікна своїми руками. Отже, з чого почнемо? В першу чергу потрібно визначитися, з якого матеріалу або який укіс ми будемо робити! 

Заказывайте остекление в Кривом Роге высокого качества по выгодной цене.

Існує кілька варіантів, кожен з них має свої плюси і мінуси, ми ж вам просто порадимо з чого зробити укіс своїми руками з особистого досвіду, який придбали самостійно! Укіс можна робити з: штукатурки, з гіпсокартону і з пластика! Це ті три варіанти, які робили самі. На мій погляд, найбільш кращий укіс виходить саме штукатурений, він самий практичний, хоча і самий трудомісткий! Далі, укіс з гіпсокартону: на першій своїй квартирі я зробив укіс з гіпсокартону на кухні, мені потім ще не один раз доводилося почути, який він «хороший». Вся справа в тому що, робити його легко, заміряв розміри, вирізав з листа гіпсокартону потрібний нам шматок і приклеїв його на розчин! Все, укіс готовий. Але, хоч як крути, все одно під гіпсокартоном будуть порожнечі, через це він мокріє, і укіс з гіпсокартону все одно холодний взимку! Далі, укоси з пластика - на мій погляд просто не естетичні, саме по-цьому я їх взагалі виключаю з опису, просто не рекомендую!

З вище викладеного, можна зробити висновок, що я рекомендую і більш того, наполягаю все таки зробити укіс вікна своїми руками з штукатурки! Що нам для цього знадобиться? Досить буде 1 маяк, стандартною довжиною 2,5 м, мішок з гіпсу, відро і віночок для розмішування суміші і глибоко проникає грунтовка, на ваш розсуд і малярський фартух або малярська стрічка! А також набір інструменту: шпателя, великий і маленький, рулетка і рівень! В принципі, це стандартний набір інструментів для шпаклювання стін.

Робимо укоси вікна з штукатурки!

В першу чергу, нам потрібно зняти старі покриття, я б рекомендував зняти старий шар штукатурки, шпаклівки і чого-небудь, до основи стіни, тобто до цегли або бетонної стіни! Збивати можна звичайним топірцем, тільки максимально обережно, що-б не пошкодити вікно! Дуже бажано попередньо вікно захистити саме малярським Фартух, що б на нове вікно не сідала пил і не дряпалася поверхню вікна! Після того, як ми збили старі покриття, поверхню укосу потрібно ретельно заґрунтувати! Далі, грунтовка висихає, нагадаємо сохне грунт 10-12 годин, час висихання вказано на упаковці, нам потрібно встановити маяки на укіс вікна. Давайте розглянемо цей момент детальніше: маяки встановлюються поперек схилу, тобто від вікна до кута укосу. Але попередньо потрібно розрахувати кут просвіту укосу. Ясна річ, нам сам кут в градусах не цікавий, ми повинні зробити просвіт укосу по зразковому розрахунку на кожні 10 см ширини укосу 1 см кута, тобто 1:10. Якщо несуча стіна дуже товста, то є від 70 см, кут рекомендуємо робити з розрахунку 1: 5-6. Отже, ми взяли кут укосу 7 см, можна підрахувати, що ширина нашого укосу до 70 см. 

Похожие страницы: