​Зарядка для телефону з сонячною батареєю

Мати в кишені пристрій, здатний в будь-який момент видати необхідну кількість енергії планшету або телефону - круто. А мати такий же девайс, який, до того ж, може підзарядитися від сонця ще крутіше - так я думав, вибираючи універсальну мобільну батарею. Що ж, в певній мірі я мав рацію.

Будь powerbank, до якого прикріплена сонячна батарея, залишається звичайним акумулятором, а єдина відмінність полягає в тому, що він може заряджатися від сонячного світла. Є в цьому і істотний мінус - якщо вдень не встигли зарядити акумулятор, то вночі вам нічого не світить, як в прямому, так і в переносному сенсі.

Насправді, як показали мої підрахунки і просте тестування, щоб зарядити цей зовнішній сонячний акумулятор для телефону від сонця потрібно мінімум чотири доби, тобто, приблизно, один тиждень сонячної погоди. Зерно проблеми лежить в розмірах сонячної панелі, яка занадто мала. Розмір девайса дозволяє покласти його в кишеню, але для повноцінної зарядки розмір сонячних батарей малуватий.

Вы можете узнать udid ipad прямо сейчас, абсолютно бесплатно.

Часто буває, що пристрій power bank із сонячною батареєю додатково оснащено ліхтариком, як у мене, наприклад, що не так вже й погано. Два виходу, за заявами виробників, здатні видавати один і два ампера відповідно. Але, як показала практика, обидва виходи найчастіше видають лише один ампер, тому в будь гніздо встромляти шнур зарядки - не має значення. Цей момент я перевіряв, заряджаючи телефон поперемінно через обидва виходи, і швидкість зарядки залишалася однаковою.

Основний елемент живлення - літій-іонні полімерні батареї - схожі на ті, які встановлюються в більшість телефонів. Істотним мінусом є факт, що в разі виходу з ладу елемента живлення - замінити його не вдасться. У простіших моделях powerbank встановлюються акумулятори 18650, замінити які не так вже й складно. Перевагою літій-іонних акумуляторів є більш швидка віддача електроенергії, але їх обсяг може відрізнятися в меншу сторону від зазначених параметрів. Ще одна позитивна якість елементів живлення полягає в здатності довго зберігати запас енергії, тобто просто так вони не розрядяться.

Як би там не було, зарядний пристрій з сонячною батареєю може дуже стати в нагоді тим, хто любить походи - на те щоб послати сигнал SOS енергії, яку агрегат вбере за день, вистачить. Та й просто використовувати запасний акумулятор в довгій дорозі або перельоті дуже зручно.

Похожие страницы: