Який вибрати унітаз

потрібно визначитися, з якого матеріалу виріб повинен бути виготовлено. Виходячи з цього критерію, наведемо найбільш поширені види унітазів.

Заказать Унитаз компакт вы можете не выходя из дома на сайте магазина.

керамічні бувають з санфаянса і санфарфора. Обидва матеріали за складом практично однакові, відрізняється лише процентне співвідношення сировинних інгредієнтів в основі і спосіб їх обробки. Слід зазначити, що санфарфор має деякі переваги перед санфаянсом. По-перше, за якістю матеріалу: глина характеризується більшою стійкістю до механічних і хімічних впливів, та й в цілому основа вироби має менш пористу структуру і велику міцність. По-друге, фарфор менше вбирає запахи і легше піддається чищенню. По-третє, як показує практика, вироби з санфарфора більш довговічні. При правильному використанні і хорошому догляді вони можуть служити до 50 років, тоді як вироби з санфаянса - до 30. Втім, обидва варіанти виконання користуються хорошим попитом. Це пояснюється тим, що виріб, що має деякі недоліки в характеристиках, доступніше за ціною для споживачів. Та й за зовнішнім виглядом їх практично не відрізниш - наноситься зверху глазур робить їх однаково чарівними.

Сталеві є досить дорогими і вважаються елітними. Вони характеризуються високою міцністю і довговічністю.

Унітазів зі штучного каменю властива висока міцність і гігієнічність, більш низька вартість у порівнянні з виробами з натурального каменю. Для виробництва цього виду унітазів використовують крихту натурального каменю, що надають виробу особливу міцність компоненти, а також спеціальне покриття.

Пластикові виготовляються з акрилу, покритого скловолокном і спеціальними смолами для додання міцності виробу. Вони дуже мало важать і легко встановлюються, а завдяки своїй гладкій поверхні легко чистяться. Недоліки - мала міцність і нестійкість до впливу високих температур.

Похожие страницы: