Який вибрати фундамент для капітального будинку?


Фундамент - це основа вашого майбутнього будинку, він несе всі навантаження і до питання про його будівництво потрібно підходити з крайнім ступенем відповідальності. У даній статті ми допоможемо вам розібратися з цим питанням.
Які бувають види фундаменту?

Фундамент ділиться на кілька типів за трьома основними класифікаціями: за призначенням, за матеріалом і за типом конструкції.
За призначенням фундамент ділиться на:

1. Несучий. 2. Комбінований. 3. неглибокого закладення. 4. Глибокого закладення. 5. Спеціальний.
За матеріалами:

1. Кам'яний. • Бутовий. • Бутобетонний. • Цегляний. 2. Залізобетонний. • Збірний. • Монолітний. 3. Дерев'яний. 4. ячеістобетонние.
За типом конструкції:

1. Стовпчастий фундамент. 2. Стрічковий. 3. Свайний. 4. Плитної. 5. Пальово-ростверкових. 6. Континуальний.
Чим вони відрізняються?

  

В наши дни всем рекомендуется выбрать и заказать себе паллетные фронтальные стеллажи у компании GIANSAR по очень привлекательным ценам и с гарантией.


З першого списку нас буде цікавити звичайний несе фундамент. Комбінований фундамент використовується, наприклад, в регіонах з високою ймовірністю землетрусів. Фундамент такого типу крім звичайних несучих функцій, виконує завдання і по сейсмічної захисту. Неглибокий фундамент використовують при наявності природних або штучних підстав. Спеціальні фундаменти, як і комбіновані, використовуються в складних умовах з ризиком землетрусів. До таких фундаментів відносяться, наприклад, "коливаються" і "плаваючі" фундаменти. Чим відрізняються виду фундаменту за матеріалом, я вважаю, не варто довго розбирати. Відповідь на це питання досить очевидний. Вони відрізняються за типом матеріалу, який використовується при його виготовлення. За типом конструкції фундаменти також діляться на кілька типів, розберемо кожен з них докладніше. Стовпчастий фундамент являє собою такий вид, в якому у всіх кутах і перетинах стін, зводяться стовпи, він дуже економічний, але підходить тільки ля невеликих, легких будинків. Стрічковий фундамент - це замкнута лінія, найчастіше із залізобетону, яка йде під усіма стінами, як зовнішніми, так і внутрішніми. Такий тип фундамент - один з найпоширеніших, особливо при малоповерховому будівництві і підходить практично для будь-яких видів стін. Фундамент палі призначений для великогабаритного будівництва і будівництва на нестійких грунтах. В його основі лежать спеціальні палі (забивні, трубобетонні, буронабивні, набивні, палі-оболонки або гвинтові), які і беруть на себе все навантаження. Такий вид фундаменту досить дорогий. Ще одним видом є плитний фундамент. В даному випадку фундаментом виступає монолітна плита, яка розташовується під всією площею будинку. При його виготовленні потрібні великі земляні роботи, і витрачається безліч матеріалів. Пальово-ростверкових фундамент - це фундамент палі, де поверх паль прокладені спеціальні балки, які розподіляють навантаження. Один з кращих видів фундаменту. На континуальному фундаменті ми не будемо детально зупинятися, так як він використовується при будівництві великих споруд, наприклад, мостів.
Який фундамент вибрати?

Все залежить від того який будинок ви вирішили собі будувати. Якщо ви збираєтеся будувати на своїй ділянці легкий дерев'яний будиночок, то для вас підійде стовпчастий фундамент. Для невеликого будинку, в якому фундамент буде виступати в ролі статі на першому поверсі підійде плитний фундамент. Якщо ви хочете невеликий підвал, то вже він не підходить і краще зробити стрічковий фундамент. Для капітального будівництва я б рекомендував свайно-ростверкових фундамент. Він володіє відмінною міцністю і довговічністю, і що немало важливо, підходить для багатьох видів грунту.

Похожие страницы: