ЯК ЗАБЕЗПЕЧИТИ ШУМОІЗОЛЯЦІЮ В КВАРТИРІ

Тиша - рідкісне явище в багатоквартирних будинках. Особливо хороша чутність буває в панельних будинках - доводиться засипати під тупіт сусідського дитини, звуки ліфта або ляскання дверей.Обресті довгоочікуваний спокій можна, якщо знати, як зробити шумоізоляцію в квартирі.

Швидка продаж нерухомості разом з dsk.ua/

Для початку потрібно визначити основне джерело звуків і, виходячи з цього, підбирати матеріал для його блокування. Розглянемо три способи, як зробити шумоізоляцію в панельній квартирі:

Каркасний. Монтаж стінових напрямних, на які в подальшому кріпляться облицювальні панелі. Цей варіант підходить, якщо вас турбує шум з суміжних квартир. Однак він досить витратний і вимагає скорочення корисного простору квартири.

Плити та мембрани. Звуковбирні елементи встановлюють на підлогу або стелю, щоб забути про існування неспокійних сусідів зверху і знизу. Цей спосіб значно дешевше першого.

«Плаваючий». Має на увазі звукоізоляцію підлоги і допомагає знизити вібраційні шуми, наприклад, звук працюючої дрилі або пральної машини.

Якщо турбує шум з під'їзду, то необхідно оббити двері спеціальними ізолюючими матеріалами і поставити ущільнювачі, щоб звуки не проникали через щілини.

Можна зробити шумоізоляцію своїми силами, але, якщо досвіду недостатньо, рекомендуємо звернутися до професіоналів. Тільки в цьому випадку можна розраховувати на хороший результат.

Ремонт квартири передбачає не тільки будівельні роботи. Іноді він супроводжується і паперовою тяганиною. Зібрати документи на ремонт квартири потрібно, якщо бажаєте контролювати якість робіт і вартість матеріалів, а також уникнути питань з боку контролюючих органів.

Якщо хочете знати, які документи потрібні для ремонту квартири, то ознайомтеся зі списком нижче:

Проектна документація. Продразумевает збір паперів у разі, якщо передбачається ремонт по дизайн-проекту. Сюди входять плани приміщення, схеми інженерних комунікацій і паперу по підбору будматеріалів.

Кошторис. Фінансова звітність, яку складають на підставі проекту. Вона регулює всі статті витрат на ремонт, тому вважається найбільш важливим документом.

Договірна документація. Договір на виконання ремонтних робіт між замовником і виконавцем. У ньому прописують вартість, терміни, гарантію та інші зобов'язання.

Технічні документи. Дозволяють зафіксувати всі етапи ремонтних робіт і технічний стан об'єкта.

Акт прийому-передачі. Найважливіший документ, який підписується замовником після огляду і прийняття всіх робіт, виконаних в приміщенні.

Наявність паперів, необхідних для ремонту квартири дозволить вам отримати якісний результат, яким ви будете насолоджуватися довго.

Похожие страницы: