Як виглядатиме Ваша затишна квартира або будинок

Як виглядатиме Ваша затишна квартира або будинок, залежить від оздоблювальних матеріалів, які Ви використовуєте. У них відразу дві функції. По-перше, обробка забезпечує комфорт проживання в квартирі. А по-друге, саме вона доводить до свого остаточного втілення дизайн інтер'єру, який відповідає за естетичне сприйняття приміщення.


Приступаючи до ремонту квартири, дуже важливо заздалегідь визначитися, які матеріали будуть використані, і який ефект ви хотіли б створити з їхньою допомогою. Минув той час, коли обробка зводилася до дилеми «наклеїти шпалери або побілити стінку?» Сучасні технології та дизайнерські рішення дозволяють зробити ремонт квартири та її оформлення завданням виключно творчою. І все ж вибір такий великий, що визначитися з тим, що саме хотілося б бачити в своєму будинку, стає не так-то просто. І Ваш дизайнер інтер'єру завжди буде радий прийти на допомогу і допомогти зорієнтуватися у всьому різноманітті.


Багато деталей будуть обумовлені заздалегідь Вашим вибором стилю приміщення. Якщо Ви хочете вітальню в стилі хай-тек, в ньому буде абсолютно недоречний паркет і шпалери в дрібну квіточку. А ось спальня в дусі рококо не передбачає використання керамічної плитки або декоративної штукатурки. З іншого боку, якщо різні приміщення Вашої квартири виконані в різних стилях, Ви цілком можете пограти з матеріалами. Головне, щоб після обробки квартира виглядала так, щоб Вам було зручно в ній жити - і приємно на неї дивитися.
Усі матеріали за походженням ділять на натуральні і штучні. Сучасні технології просунулися настільки далеко, що штучні матеріали не тільки не гірше справжніх, але й можуть перевершувати їх по стійкості, довговічності і навіть естетичним якостям. Особливо це стосується оздоблювальних матеріалів, які служать для облицювання зовнішніх фасадів будинків. Для цього традиційно використовувався натуральний камінь. Зараз у Вас є вибір, облицювати чи свій будинок каменем або використовувати один із сучасних матеріалів, наприклад, композитні панелі або керамограніт. Вони не тільки красиві, але і успішно протистоять негативному впливу зовнішнього середовища, а колірні рішення набагато різноманітніше, ніж у натуральних матеріалів.

До того ж, багато матеріалів, які будуть використані при чорновій обробці, безпосередньо залежить від того, яким буде фінальне оздоблювальне покриття. Якщо у вітальні Ви плануєте покласти паркет, у спальні - лінолеум, а в кухні - плитку, то враховуйте, що кожне з цих покриттів має свою висоту, особливості укладання, а також коефіцієнта розширення. Щоб поверхня була в підсумку на одному рівні, всі ці особливості треба враховувати при чорнової обробки при накладенні стяжки. Стелі також повинні бути вирівняні, а якщо ухил дуже великий - встановлений гіпсокартон (при необхідності - на декількох рівнях, щоб створити потрібну конфігурацію). Особливо важливо ідеальне вирівнювання стін. Якщо мінімальний скос на стелі може бути і зовсім непомітний, то навіть мінімальне відхилення стіни вже створить проблеми з установкою меблів - виникне помітна щілина. Крім того, на нерівну стіну не вийде ідеально наклеїти шпалери.

Похожие страницы: