Як вибрати витяжку на кухню, яку и Eurotec

Для приготування їжі на кухні сучасної квартири є безліч побутових приладів. Це плити газові або електричні, духовки, Електрогрилі і інші пристосування. У процесі приготування, особливо при смаженні м'яса або риби, в повітря потрапляють найдрібніші частинки жиру, кіптява та інші не найприємніші компоненти. Через якийсь час білу стелю в районі плити потемнів, а на всіх кухонних меблів з'явився жирний наліт. Перш за все можна легко уникнути, якщо над плитою, де готуються основні страви, буде встановлена витяжка. Щоб вибрати витяжку на кухню, необхідно знати, які вони бувають, чим відрізняються між собою і як підібрати оптимальний варіант саме для вашої кухні.

Впорається зі своїми функціями витяжка falmec - http://eurotec.ua/ на сайті представлений широкий вибір різних моделей, фахівці допоможуть зробити правильний вибір.

Які бувають витяжки для кухні
Всі кухонні витяжки відрізняються між собою за цілою низкою характеристик і перша з них - це конструктивне розміщення витяжки в кухонному просторі. За конструкцією витяжки поділяються на:
острівні
настінні
кутові
вбудовані

Якщо у вас дуже велика кухня, а таке буває, плита і все варочно-жарочні пристосування розташовані в центрі кухні і цю зону можна обходити з усіх боків, як острів, то витяжка так і буде називатися - острівна. Вона монтується на стелі і має спускається вниз прямокутний або круглий короб, який закінчується розширюється розтрубом. Острівні кухні з витяжкою - це дуже сучасне дизайнерське рішення, але воно виправдане в тому випадку якщо кухня має велику площу або вона об'єднана з їдальнею.

Настінні системи - це набагато більш часто зустрічається варіант. У цьому випадку плита розташована біля стіни, а саме вентиляційний пристрій, так само монтується на стіні. Як варіант настінних агрегатів використовується кутовий варіант, якщо плиту конструктивно вдалося розмістити в кутку. Зовні настінна витяжка майже нічим не відрізняється від острівної витяжки. Кутовий агрегат відрізняється тільки конфігурацією.

Вбудовані витяжки - це вже атрибут готових кухонних стінок. Така витяжка вмонтована в шафку розташований безпосередньо над плитою. Дизайнерських варіантів все видів витяжок досить багато і тому, крім зовнішньої конструкції необхідно знати, що у системи всередині, як вона працює, і які параметри необхідно враховувати, при виборі вентиляційної системи для кухні.
Принцип роботи і технічні характеристики

За принципом очищення повітря все вентиляційні системи діляться на:
циркуляційні
проточні

Циркуляційна витяжка працює за принципом рециркуляції повітря. Це означає, що повітря, засмоктуваний в витяжку лопатями вентилятора, проходить через систему фільтрів і повертається назад в приміщення. Така конструкція зручна тим, що в зимовий час не відбувається охолодження повітря на кухні, так як система очищення ніяк не пов'язана із зовнішнім простором. Але, як показують дослідження, при використанні рециркуляционной системи, практично неможливо отримати 100% очищення повітря в приміщенні. Рівень очищення знаходиться між 65-75%.


У таких системах зазвичай встановлюється двоступенева система очищення, що складається з двох фільтрів. Спочатку забруднене повітря проходить через грубий фільтр. Він може бути одноразовим або багаторазовим. Одноразові фільтри можуть бути виготовлені з паперу або синтепону, а багаторазові фільтри виконані з акрилу або перфорованого алюмінію. На поверхні паперових і синтепонових фільтрів нанесені спеціальні мітки. Як тільки вони перестали бути помітні, фільтр необхідно міняти. Акрилові фільтри грубої очистки акуратно перуть в теплій мильній воді, а алюмінієві фільтри, так само акуратно миють. Ця процедура виконується приблизно раз на місяць, а взагалі це залежить від кількості готування.

Фільтри тонкого очищення є пластмасову гратчасту касету, заповнену гранульованим активованим вугіллям, оскільки він є відмінним поглиначем. Такий фільтр є одноразовим і підлягає заміні приблизно один раз в 5-6 місяців. Термін служби фільтра залежить від компанії виробника та завжди вказується на упаковці.

Проточні системи очищення повітря краще циркуляційних систем, оскільки забезпечують повну заміну повітря в приміщенні. Ці системи пов'язані з зовнішнім простором через вентиляційні колодязі, які є, практично у всіх будинках. У проточних системах встановлюється тільки фільтр грубої очистки або жироулавливающий фільтр, який виключає попадання жирної субстанції на лопаті вентилятора. З отвором, провідним у вентиляційну шахту, проточна система з'єднується, або металевим коробом, або гофрованим металізованим рукавом.

До основних технічних параметрах систем вентилювання повітря відносяться наступні:
продуктивність
коефіцієнт шуму
Система управління

Похожие страницы: