Як вибрати кутовий диван

Якщо вам вже трохи за 30, то починається найпрекрасніший період життя дорослої і самодостатньої жінки. Більше не хочеться бігати по нічним клубам і кафешках. Набагато краще зустрітися з подругами, подивитися хороший фільм або почитати цікаву книгу, після якої можна довго міркувати про життя.

Широкий выбор угловых диванов нам предлагает mebsklad.kiev.ua, различные модели и широкая цветовая гамма, позволит выбрать диван на любой вкус.

Ідеальним місцем для такого проведення часу є м'який і комфортний диван. Вибираючи його, перш за все подумайте про те, щоб меблі красиво виглядала в кімнаті і створювала відчуття затишку. Найкраще для цієї мети підходять кутові дивани.

5 причин купити кутовий диван
Він дуже місткий, тому тепер ви зможете без вагань запрошувати улюблених подруг в гості. Вам буде комфортно і приємно посидіти за кухлем чаю на новому дивані.
Нарешті кут кімнати більше не буде пустувати. Можна не думати, що ж туди поставити: тумбу, вазон чи підставку для журналів, а просто насолоджуватися дивовижною обстановкою.
Кутовий диван, незважаючи на свої габарити, займає небагато місця завдяки раціональному використанню простору.
Як і більшість звичайних моделей, кутовий диван оснащений розкладним механізмом, тому його можна використовувати в якості повноцінного спального місця.
Купівля кутового дивана з внутрішніми ящиками ефективно вирішить проблему пошуку місця для зберігання постільної білизни та інших речей.


Правила вибору кутового дивана
Отримати задоволення від покупки нового дивана вам допоможе дотримання нескладних правил.

Ретельно зробіть всі необхідні заміри та сплануйте інтер'єр кімнати до дрібниць. Кутовий диван не відноситься до меблів, яку можна рухати з місця на місце без проблем. Тому потрібно визначитися заздалегідь, щоб уникнути неприємних сюрпризів. Якщо ви вирішили поставити диван в один кут, то навряд чи він так само добре буде виглядати в іншому.

Важливо: Не забудьте заздалегідь визначити кут, в якому буде розміщений диван, адже існують моделі з односторонньою бічною частиною, яку неможливо перемістити. Ідеальним варіантом є універсальні кутові дивани, що дозволяють по-різному монтувати бічну частину в залежності від того, вибрали ви лівий або правий кут. Але перестрахуватися все-таки варто.

Крім цього не забудьте переконатися в тому, що купуєте якісну річ, адже кутовий диван складно віднести до недорогих покупок. Зверніть увагу на оббивку, наповнення і пружинний блок дивана. Також варто уважно перевірити справність і надійність розкладного механізму. Це дуже важливий момент, адже в кутовому дивані він дещо складніше, ніж у звичайній канапі, тому в разі покупки неякісної моделі вам доведеться зустрітися з частими поломками, які неможливо буде полагодити самостійно.

Дотримуючись цих порад, вам вдасться купити кутовий диван, який стане родзинкою інтер'єру.

Похожие страницы: