Як утеплити старі вікна з дерева

Температурний режим навколишнього середовища знижується, і у нас стає питання як утеплити старі дерев'яні вікна в своєму будинку або квартирі. Звичайно, найоптимальніший варіант - це замінити їх на металопластикові вікна, але цей варіант в нинішній час дуже дорогий і не варто забувати, що і догляд за пластиковими вікнами теж потрібен!

Хотите научиться качественно делать ремонты, на сайте http://stroikak.com/ Вы получите всю информацию, которая поможет вам стать профессионалами в строительной сфере.

Отже, приступимо: дерев'яні вікна рано чи пізно починають тріскатися, з'являються щілини або рама вікна відходить від коробки, тобто жолобиться і деформується, і саме ці порожнечі потрібно утеплити, так як через них і просочується холодне повітря! Взагалі, утеплити старі дерев'яні вікна можна не чекаючи морозів, як тільки на вулиці почне холоднішати і літня пора року стрімко нас покидає, можна переходити до утеплення вікон і не тільки до утеплення, а й до їх реанімації!

Утеплюємо старі вікна!

Є кілька варіантів утеплитися, вибирайте звичайно найзручніший для вас: утеплення гумовими ущільнювачами; ущільнення паралон; утеплення ватою; утеплення монтажною піною - закладення щілин; закладення простим силіконовим герметиком.

Розберемо кожен варіант по черзі, перший і самий оптимальний варіант на наш погляд - це об'єднати силіконовий герметик для закладення щілин і великих тріщин, попередньо ущільнити і утеплити їх паралон, фланці вікна або торці варто утеплити гумовими ущільнювачами, для більш щільного закривання вікон! Гумові ущільнювачі бувають декількох профілі, Е, D і Р-образні! Як правило використовують D-подібний профіль гумових ущільнювачів. А великі щілини можна утеплити тонко порізаним паралон, і замазати герметиком, що б паралон не вилазив і не набирався вологи! Якщо ваші скла зовні нічим не ущільнені, слід їх також герметизувати за допомогою герметика і ущільнити штапиками, кути обрізаємо під кутом 45 градусів!

Також не забуваємо і за більш прості варіанти утеплення старих дерев'яних вікон - за допомогою замазки, яку можна придбати в будівельному магазині! Але майте на увазі, що замазка згодом пересихає, і через кілька років вам доведеться проробляти цю операцію ще раз!

У будь-якому випадку, перед початком утеплення старих дерев'яних вікон вам слід очистити вікна від старих утеплювачів, більш чітко обробити тріщини, і дуже бажано було б розібрати вікна, якщо вони скручуються болтами, як це було передбачено в вікнах старих будинків! 

Похожие страницы: