Як правильно встановити двері

Двері, куплена Вами, буде надійно захищати Ваш будинок і мінімум десяток років служити Вам вірою-правдою, якщо при установці дверей дотримані всі пункти технологічного циклу.

На сайте https://moulin-rouge.kiev.ua/ru/bodi-massazh вы можете ознакомиться с нашей услугой боди массаж.

Зроблено завмер прорізу, який відведений під двері, при цьому враховано, що відстань між дверною коробкою і отвором може залишатися мінімум 10-15 мм. Тут слід зробити застереження - двері можна одержувати в двох різних видах - розібраному (тобто, коробка двері і самі двері - окремо) і зібраному. Комплект готовий, ніж хороший? Коробку з дверима можна відразу ж встановити в дверний проріз - в тому випадку, якщо останній буде ідеально рівним. Комплект розібраний доведеться самому зібрати, удавшись до допомоги придбаних саморізів і цвяхів, і тільки після встановити в отвір. Роботу розпочинати після того, як повністю закінчений підлогу, оскільки необхідно знати його реальний рівень.

Очищений повністю старий дверний проріз і в ньому просвердлені отвори під пробки для штирів, цвяхів.

За допомогою спеціальних дерев'яних клинів в отворі встановлений короб разом з дверима. Він виставлений за рівнем (як вертикально, так горизонтально), проведена перевірка двері на рухливість, після чого коробка зафіксована.

За допомогою монтажної піни конструкція в дверному отворі закріплена. Для цього, з огляду на властивість піни розширюватися і створювати тиск, короб укріплений з двох сторін розпірками і сторони зіткнення з піною змочені водою для кращого зчеплення. Зазори між коробом заповнені монтажною піною і надано їй час для засихання (воно коливається від 4 годин до 24 годин).

Вилучені надлишки піни і встановлені наличники у напрямку зверху вниз. Вони закріплені спеціальними цвяхами на відстані 150 мм один від одного.

Найголовніший момент установки двері, вона повинна бути встановлена після ремонту квартири , коли всі роботи закінчені. На цьому установка двері повністю завершена.

Якщо всі пункти були дотримані неухильно, то двері буде служити вам багато років і захищати ваш будинок від холоду і небажаних вторгнень.

Похожие страницы: