Як правильно самостійно вирівнювати стіни шпаклівкою.

Ремонт, пов'язаний з вирівнюванням стінових поверхонь, досить складний і вимагає багато часу, проте уникнути цього не вдасться, якщо стіни в приміщенні мають багато дефектів і нерівностей. Процедура вирівнювання стін за допомогою шпаклівки доречна, при незначних нерівностях ремонтованої поверхні. Виробляти шпаклювальні роботи можна як готовими будівельними сумішами, так і самостійно приготованими в домашніх умовах, природно при наявності необхідних компонентів.

Только у нас качественная шпаклевка в Днепропетровске по самой лучшей цене.

Інструмент і будматеріали, які необхідні для шпаклювання стін:

- стартовий і фінішний види шпаклювальних сумішей;

- набір шпателів: маленький, великий і кутовий;

- шліфувальна терка; - зручна тара для замісу суміші;

- інструмент для обробки стін ґрунтовкою;

- дриль для замісу суміші.

Підготовка поверхні стіни під нанесення шпаклівки.

Перш ніж наносити шпаклівку на стіни, їх потрібно попередньо підготувати. Для цього видаляються всі старі стінні покриття: шпалери, фарба і ділянки штукатурки які легко осипаються.

Послідовність дій при шпаклюванні стіни.

1. Перед тим як вирівнювати стіну за допомогою шпаклівки, її необхідно якісно прогрунтувати. Якщо поверхня пориста, то грунт повинен мати високу адгезію.

2. Після того як грунтовка остаточно висохне, приступають безпосередньо до шпаклювання. У зручну тару висипається готова суміш для приготування стартовою шпаклівки і заливається певною кількістю води (пропорції замісу вказуються на упаковці) і ретельно перемішується, будівельним міксером, до утворення сметаноподібної консистенції. Під час приготування суміші дуже важливо вливати воду в порошкоподібний склад, а не навпаки. Щоб склад не загусає, він періодично розлучається невеликою кількістю води.

3. Приготовлена суміш накладається маленьким шпателем на великий. Шпаклювання проводиться безперервно знизу верх, починаючи від статі, поле чого нерівності розгладжуються плавними рухами за допомогою того ж шпателя.

4. У такий спосіб розкривається вся поверхня стін, проте необхідно враховувати, що кожен наступний ділянку повинен наноситься внахлест з попереднім.

5. Будь-які утворилися нерівності, повинні оперативно усуватися, до висихання шпаклівки.

6. Для шпаклівки кутів, використовується кутовий шпатель. Попередньо на суміжні до кута стіни за допомогою маленького шпателя наноситься шар шпаклівки, після чого кутовим шпателем розрівнюється.

7. Нанесена шпаклівка висихає протягом дванадцяти годин, після чого шліфується за допомогою терки, круговими рухами і знову грунтується.

8. Після висихання чергового шару грунтовки, наносять фінішну шпаклівку тонким шаром. Після повного її висихання знову поверхню ошкурівать і покривається шаром грунтовки з глибоким проникненням.

Це все основні етапи для якісного шпаклювання стін, провівши які можна сміливо переходити до наклеювання шпалер, фарбування або інший декоративного оздоблення стінових поверхонь.

Похожие страницы: