​Як правильно розробити сайт

Сайт - візитна картка компанії з актуальною інформацією, дизайном, розробленим під вимоги бізнесу і навігацією зручною для клієнта. Найчастіше, інформація оновлюється дуже рідко, новинна стрічка або прайс-лист застаріли, пропонують у власно портфоліо додавалися нові роботи і тд. Замовляючи розробку сайту насамперед потрібно розуміти, під яку кількість контенту він буде розрахований. Необхідно передбачити можливість зміни будь-якої сторінки сайту, можливість їх створення, простоти роботи з обраної CMS, щоб при появі нових напрямків у сфері діяльності компанії, можна було з легкістю змінити сайт і додати нову інформацію.

Також слід пам'ятати, що розробка сайту на безкоштовній системі управління контентом може обернутися значними труднощами. Безкоштовні CMS не мають технічної підтримки, частіше страждають від вірусів і їх просто зламати.

Профессиональная разработка сайтов заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Створення якісного сайту

Якісний сайт повинен справно працювати, подобатися і бути зручним, як для адміністрування, так і для клієнта. Це у своєму роді, формула для створення ідеального сайту. На ринку існує величезна кількість комерційних пропозицій по створенню, модернізації і супроводу сайтів. 

Наша комерційна пропозиція включає в себе, як розробку індивідуального технічного завдання, виходячи з ваших вимог (якщо у вас його немає), створення сайту з нуля, наповнення, хостинг, модернізацію, так і безкоштовну підтримку сайту строком на 1 рік.

Правила розробки якісного сайту

Наповнення сайту

Наявність на сайті актуальної інформації і її оновлення. Чим конкретніше і повніше контент, тим вище його відвідуваність і популярність. Текст і малюнки / фото / відео повинні бути виключно тематичними.

Дизайн

Якість дизайну сайту може не тільки залучати, а й відштовхувати клієнтів. Сайт повинен вигідно відрізняти вас від конкурентів і запам'ятовуватися клієнтам. Він не повинен бути переобтяжений деталями, мати яскраві, що викликають кольору і відштовхувати відвідувача.

Навігація

Зручна навігація для відвідувачів. Структура управління та навігація повинна бути зручною, без порожніх сторінок, сайт повинен бути адаптований під всі браузери і мобільні пристрої.

Похожие страницы: