ЯК ПРАВИЛЬНО ПІДГОТУВАТИСЯ ДО РЕМОНТУ КВАРТИРИ ПІД КЛЮЧ?

Багато квартіровладельци, з тих чи інших причин вирішили зробити ремонт квартири під ключ , стикаються з головною проблемою - нерозумінням, з чого, власне, слід починати цей процес. Звідси значні тимчасові простої в роботі, істотні переплати і зіпсовані нерви.

Выбрать качественную недвижимость Кипр купить по хорошей цене помогут наши специалисты.

Уникнути багатьох негативних моментів допоможе детально складений план, який врахує всі плановані вами рішення, а так само те, що ви забули врахувати в силу того, що не володієте необхідною кваліфікацією. Тому, підготувавши своє бачення остаточного результату, зверніться до фахівців, які вкажуть на помилки, недоліки і невраховані чинники. Послуга ця коштує недорого, а подібне рішення буде актуально і в тому випадку, якщо ви замовляєте ремонт під ключ у фахівців, і тоді, коли вирішили зробити частину робіт або ж абсолютно все своїми силами.

ЕТАП СКЛАДАННЯ ПЛАНУ ВИЗНАЧАЄ ВЕСЬ ХІД РОБІТ!

План повинен включати не тільки особливості оздоблення, але також схему з точними розмірами, кількість матеріалів і кошторис, що включає і вартість робіт. Для прикладу можна розглянути план однокімнатної квартири з поєднаним санвузлом і лоджією з погребом. Для зручності сприйняття і подальшого контролю ходу робіт доцільно розбити план на наступні досить умовні етапи:

електромонтажні роботи , розводка розеток, визначення кількості світильників і їх особливостей;

сантехнічні роботи в ванній і в кухні, заміна труб, змішувачів, сантехнічного обладнання, подальша установка побутових приладів, - бойлера, пральної і посудомийної машин;

необхідність заміни вікон , дверей, балконного блоку;

обробка санвузла , - планування, особливості стелі (натяжна, штукатурка), освітлення, душова кабіна або ванна, екран, раковина, унітаз, обробка стін і підлоги (буде встановлюватися система «тепла підлога»);

вентиляційна система , витяжка;

оздоблення стін на кухні, наприклад, фартух з плитки, декоративні елементи у вигляді гіпсокартонних конструкцій з додатковим освітленням;

оздоблення стін в коридорі і кімнаті;

стелю (якщо мова йде про натяжна конструкції, доцільніше цей етап виконати після обробки стін, в іншому випадку необхідно виходити із специфіки матеріалів і ремонтних робіт);

обробка лоджії і льохи, особливості матеріалів, характер освітлення, необхідність утеплення і так далі.

Багато будівельних фірм беруть цю задачу на себе. У випадках зі складним ремонтом складається ексклюзивний дизайн-проект, це коштує додаткових грошей. Їли ж мова йде про стандартний Євродизайн, як правило, у компаній, які здійснюють ремонт квартир під ключ, є готові напрацювання, до яких вносяться зміни відповідно до площі квартири, її плануванням і вибраними вами матеріалами.

План ремонту - це якийсь маршрутизатор, компас, який не дасть вам заплутатися в різноманітті поставлених завдань, їх черговості, вартості і не дозволить випустити з уваги жодної дрібниці.

МАТЕРІАЛИ: ЯК І ДЕ КРАЩЕ КУПУВАТИ, НА ЩО ЗВЕРНУТИ УВАГУ?

В принципі такий момент, як закупівля оздоблювальних матеріалів, можна довірити компанії, яка візьметься за ремонт в квартирі . Однак, пускати цей етап на самоплив і перекладати відповідальність на плечі сторонніх людей загрожує. У багатьох випадках компанія може запропонувати вигідні умови закупівлі від постачальника матеріалів, з якими вона співпрацює. І, за умови, що компанія сумлінно, це буде оптимальним варіантом, - як мінімум, ви заощадите на закупівлю. У ряді випадків за вас вирішать проблему з доставкою, навантаженням і розвантаженням, а також перевірять всі матеріали на предмет заводського та іншого шлюбу. Правда, обговорюючи питання дистанційно, можна отримати абсолютно не ті матеріали, на які ви розраховували. І це важливо враховувати. Тому вирішивши абстрагуватися від процесу закупівлі, не завадить повідомити фахівцям, яким було делеговано завдання, точні характеристики матеріалів (включаючи колір і розміри), найменування фірми-виробника.

Коли у вас є точна схема площі квартири з усіма розмірами, ви можете прорахувати кількість плитки, ламінату, шпаклювання, штукатурки, сумішей, грунтовки та інших витратних матеріалів, у вас є на це час, ніхто не заважає вам взяти цей момент на себе. Будмаркет пропонують покупцям безліч позицій зі знижками. До того ж закуповувати відразу весь матеріал одним днем не потрібно: діючи відповідно до вашим планом, ви можете грамотно розпланувати і цей процес з чималою вигодою для себе.

Ремонт квартири під ключ - це не стихійне захід, що не підкоряється ніяким законам, при зосередженому і вдумливому підході він являє собою цікаву поетапну завдання, вирішувати яку одне суцільне задоволення!

Похожие страницы: