Як підібрати освітлення для спальні над ліжком и купить люстру Одесса Interiorhall

Ліжко для спальні - основна деталь меблювання і центр інтер'єрного композиції, тому освітлення в спальні над ліжком грає важливу роль. Для виділення спального місця часто використовують освітлювальні прилади, розміщуючи їх в безпосередній близькості до ліжка: на стелі і стінах, а також в нішах.

Сделайте свою комнату яркой и уютной с помощью люстры, купить люстру Одесса Interiorhall по доступной цене.

Самий поширений прийом підсвічування спального місця - створення за допомогою нарощування стін гіпсокартоном ніші в ширину ліжка з тумбочками. Особливістю такого своєрідного алькова є прихована порожнину по периметру конструкції, в яку заправляють трубчасті газорозрядні лампи або світлодіодну стрічку. Так формують приховане освітлення, яке випромінює м'яке світло, що обрамляє зону відпочинку.

Підсвічування в спальні над ліжком може бути реалізована за допомогою точкових світильників , змонтованих в гіпсокартоном коробі, який закладається на всю довжину стіни, що примикає до ліжка. Подібний фоновий світло часто доповнюють двома стельовими люстрами на довгих підвісах, розміщених над тумбочками. Форму плафонів і конфігурацію люстр підбирають, виходячи з стилістики декорування спальні, але найчастіше - це геометрично правильні обсяги з лаконічним каркасом.

В сучасних спальнях інколи практикують асиметричну композицію спального місця, коли з одного боку ліжка стоїть тумбочка, а з іншого - туалетний столик. В такому випадку одиночна підвісна люстра над тумбочкою стає домінантою і підбирається досить виразною за формою , виконання та колористиці.

Якщо Ви не знаєте, як підібрати освітлення для спальні над ліжком при класичній стилістиці інтер'єру, то краще зупинитися на підсвічуванні за допомогою двох бра. Пару настінних світильників монтують не надто високо над ліжком - таким чином, вони виконують функцію робочого освітлення для читання або роботи. При подібному рішенні освітлення підбирають люстру і бра для спальні в комплекті - в єдиному стилі і колірній гамі.

Яскравим акцентом стане підсвічування ліжка в спальні з використанням одного масивного бра оригінальної форми, розташованого по осі стіни над спальним місцем. Такий настінний світильник, забезпечений відбивачем з прорізами, здатний створити на стіні незвичайні узори з тіньових і освітлених плям. Подібний варіант освітлення хороший для спалень в сучасному стилі, коли на тлі лаконічною обстановки світло виступає активним елементом дизайну.

Источник статьи: http://interiorhall.od.ua

Похожие страницы: