​Як обрати сходи для будинку?

Сходи - це не тільки засіб для того, щоб піднятися на другий і третій поверхи будинку. Вона є чи не головною деталлю інтер'єру, на якій акцентують увагу.

Система сигнализации Сател, купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Чи буде сходи простий, функціональної, стильною, затишною - все це вирішувати тільки господареві будинку. Але потрібно також пам'ятати, що в дизайні будинку має всі поєднуватися між собою, так і обрана вами сходи зобов'язана вписуватися в інтер'єр.

Сходи в будинок в будь-якому випадку буде виготовлятися на замовлення. Тому спочатку краще все ж запитати поради у дизайнера, який і допоможе скласти макет майбутньої споруди. Так само з дизайнером обговорюється і місце, де б найкраще виглядала майбутня сходи. І тут потрібно мати на увазі важливі критерії: майбутня конструкція не повинна займати багато простору і направляти сої ступені до вхідних вуличної двері.

Далі слід точно визначити, яку саме сходи ви бажаєте бачити в своєму будинку. Варто зазначити, що сходи діляться на два види: маршові і гвинтові.

Перший варіант сходів передбачає своє розміщення виключно на великих просторах, а в маленькому приміщенні вони будуть здаватися дуже громіздкими.

Гвинтові ж сходи крім того, що прекрасно впишуться і в малі площі, зроблять будинок ще більш сучасною і додадуть певний шарм. Але якщо вдома живуть маленькі діти або старі люди, то такий варіант відразу відпадає.

Після того, як ви визначилися з конструкцією сходів і місцем її розташування, настає час вибрати матеріал, який буде входити в основу будови. І це не найпростіший вибір, так як будівельний ринок сьогодні пропонує безліч матеріалу на будь-який смак і колір.

І найпопулярніший матеріал сьогодні для сходів - це дерево. Такі сходи буде дуже затишною, домашньою, теплою і створювати приємну домашню атмосферу. І зовсім не варто вибирати дерево точь-в-точь в тон меблів в домі. Звичайно, для якихось інтер'єрів такий задум підійде, але при інших це може здатися простим і нудним. Не обов'язково прямо всі сходи робити іншого кольору, можна просто обійтися перилами, перекладинами або стовпчиками. Дерев'яні сходи і їх комплектуючі можна підібрати на сайті компанії УкрЕкоЛес - від поручнів і балясин до ступенів і тятиви.

Ще один варіант - це дерев'яні сходи з металевими вставками, яка буде виглядати дуже стильно і сучасно. Особливо оригінально і романтично буде виглядати сходи з прозорого скла, яку можна доповнити підсвічуванням. У будь-якому випадку вибір завжди за вами!

Похожие страницы: