Види сайдингу

Сайдинг - це один з найбільш популярних видів облицювального матеріалу для будівель. Свою популярність він отримав за рахунок практичності і естетичного розмаїття. Даний вид облицювання вважається простим в установці і високотехнологічним, завдяки чому саме на ньому часто зупиняють свій вибір великі будівельні компанії.

види сайдинга

Класифікація сайдингу ґрунтується на матеріалі, з якого він виготовляється. Сучасний ринок будівельних матеріалів представляє такі види сайдингу:

Першим можна виділити сайдинг з металу. Проводять його зі сталі, або алюмінію і за своєю структурою такий сайдинг аналогічний металочерепиця. Ширина панелі - від ста двадцяти до п'ятисот п'ятдесяти міліметрів з замками. Поверхня може бути гладкою, або перфорованої. У другому випадку листи відразу мають отвори для саморізів.

Забарвлення даного матеріалу представлена в більш ніж 30 варіантах, серед яких присутній і стилізація під дерево. При монтажі сталевого варіанти сайдинга використовуються додаткові елементи для скріплення панелей. Даний вид відрізняється найбільшою практичністю, хоча ціна на нього трохи вище, ніж на інші види матеріалів.

Самий екологічний - сайдинг натуральним деревом. В даному випадку не варто думати, що матеріал має більш низьку якість. Виробляється даний матеріал із суміші спресованих дерев'яних волокон і клейової речовини, під впливом високої температури. Висока вартість роблять даний варіант не самим затребуваним.

Качественный алюминиевый сайдинг купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Цементний сайдинг. Даний варіант сайдингу найчастіше застосовується для облицювання зовнішніх поверхонь малоповерхових будівель, складських приміщень або невеликих котеджів. Цементний вид сайдинга виробляється з додаванням волокон целюлози. Матеріал зверху грунтується і забарвлюється. Даний вид може мати різні геометричні форми, складаючи цікавий малюнок. Монтується сайдинг на спеціальну обрешітку за допомогою оцинкованих цвяхів. Будівля з такою облицюванням виглядає оригінально і дуже красиво.

Вініловий сайдинг. Даний вид виготовляється з ПВХ і найбільш часто використовується для облицювання котеджів або малоповерхових будівель. Такий сайдинг має більше 20 варіантів забарвлень, що дозволяє підібрати колір, що вписується в загальний дизайн будинку та ділянки. Даний вид є відносно дешевим і простим в монтажі, і представлений пластинами, шириною до 30 см, які монтуються внахлест.

Цокольний сайдинг. Окремий вид матеріалу, аналогічний вінілового сайдингу і також виготовляється з ПВХ, але може бути використаний не тільки для облицювання цокольної частини будівлі зовні, але і для декору внутрішньої частини будівлі. Він має товщину більше 3 мм, що забезпечує йому більшу міцність, ніж вініловий аналог.

Алюмінієвий сайдинг. Даний вид вигідно відрізняється від інших низькою вагою. Такий варіант облицювання не іржавіє, стійкий до вогню і має високу зносостійкість. Ще одним плюсом алюмінієвого сайдинга є швидкість його монтажу. Він міцніше вінілового аналога, але встановлюється важче, через товщину пластин.

Найбільш затребуваною різновидом матеріалів для сайдинга є композитний фасад.

До основних переваг сайдинга з деревного композиту, які забезпечують йому популярність на ринку, варто віднести міцність, довговічність і стійкість до різного роду впливів, таким як температура, вогонь, хімічні речовини, корозія. Також він легкий в очищенні і не вимагає спеціального догляду або періодичного оновлення поверхні. Сайдинг з ДПК легко монтується на будь-які поверхні і ремонтується в разі потреби. Термін служби матеріалу більше 20 років.

Похожие страницы: