Вибираємо склоблоки для свого будинку

Порівняно недавно з'явилися на будівельному ринку склоблоки стали затребуваним матеріалом в обробці різних інтер'єрів. Все частіше в квартирах, будинках і котеджах можна побачити стіни, перегородки, подіуми, арки, барні стійки і багато іншого з цього матеріалу, які ефектно формують простір, вигідно підкреслюють його індивідуальність і вишуканість. Оскільки блоки зі скла є відносно новим матеріалом, не всі споживачі добре уявляють, як вибрати даний матеріал для ремонту свого інтер'єру, якими характеристиками володіють його різні види.

В нашем магазине стеклоблоки купить в Украине Вы можете по самой лучшей цене.

Якого виробника скляних блоків вибрати
На даний момент споживачам пропонуються скляні пустотілі блоки різних виробників, які, прагнучи завоювати будівельний ринок, пропонують широкий асортимент даного матеріалу будь-яких розмірів, форм, фактур, кольорів. За своєю якістю і дизайнерським особливостям лідируюче положення займають чеські, італійські, німецькі блоки, що відрізняються величезним вибором кольору, візерунків, фактур, наявністю нестандартних елементів: кутових, торцевих, скляних цеглинок-вітражів, ін. Однак, виробники Росії, Польщі, Китаю пропонують споживачам Проте якісні і цікаві з точки зору дизайну матеріали. Вони забезпечують виробництво блоків непоганого асортименту квітів і фактур, універсальних у застосуванні, що залучають своєю невисокою вартістю.

Форми, розміри, кольори скляних цеглинок для будь-яких дизайнерських ідей
Вибір зовнішнього вигляду склоблоків повністю залежить від архітектурних і дизайнерських рішень. Геометричні форми склоблоків можуть бути самими різними: квадратними, прямокутними, трикутними, круглими, Г-подібними, шестигранними, закругленими, ін. З можливих розмірів найбільш популярними вважаються скляні цеглинки 19х19х8, 24х24х8, 19х9х8, 24х11,5х8. Однак цими розмірами вибір даного виду оздоблювального матеріалу не обмежується. Колірна гамма блоків також пропонується різною: від безбарвних до яскравих, насичених скляних цеглинок.


Різниться даний вид будівельного матеріалу і за ступенем стійкості до навантажень, вибір яких залежить від особливостей їх застосування. Звичайні блоки при значних навантаженнях все-таки можна пошкодити, проте їх міцності достатньо для успішного застосування в будинках, квартирах, офісах. Скляні цеглинки, здатні витримувати великі динамічні навантаження, використовують лише в місцях, де важливо забезпечити високий ступінь надійності, наприклад, в банках.

Вибір фактури поверхні
Фактура поверхні блоків зі скла може бути гладкою, рифленою, матовою, прозорою, кольоровий, візерунчастої. Її вибір, як правило, ґрунтується на планованої светопропускной здатності, оскільки вона може збільшувати або зменшувати потік світла, що проникає в приміщення. Якщо необхідно, щоб майбутня стіна, перегородка або будь-яке інше архітектурне спорудження добре пропускало світло, перевагу варто віддати матеріалами з гладкою поверхнею. При цьому варто врахувати, що навіть прозорі цеглинки зі скла будуть пропускати світла, відсотків на 15, менше, ніж звичайне віконне скло, при цьому зможуть ефектно розмити, приховати образи.

Блоки з рифленою, кольоровий або матовою поверхнею зможуть додати інтер'єру відчуття свята і яскравості, при цьому затримати освітлення. Ця особливість прекрасно підійде для приміщень, в яких необхідна самітність і гарний ступінь захисту від сторонніх очей. З огляду на ці особливості, при виборі фактури і кольору блоків зі скла важливо врахувати, в якій кімнаті і для якої мети вони будуть застосовуватися, яку функцію вони будуть виконувати.

Похожие страницы: