Вибираємо саморізи

Саморіз, по суті, є більш вдосконаленою модифікацією банального шурупа.

Большой выбор метизов представлет тут на сайте.

Він може угвинчуватися в скріплюються матеріали без жодного попереднього свердління. Давайте виділимо ряд параметрів, відповідно до яких слід здійснювати вибір шурупів і саморізів: Форма головки: може бути конічної, з насічками, петлевий, ріжкової, шестигранною, галетної, напівсферичної і плоскою.

Виконання шліца самореза буває: прямим, квадратним, шестигранним, хрестоподібним і «зірочкою».

Крок різьби і кут вершини профілю: для угвинчуючи в м'які будматеріали випускається продукція з досить рідкісним кроком різьблення і кутом при вершині близько 45 градусів. Якщо ж кріплення має значний кут нахилу і частоту різьблення, то він призначений для використання з матеріалами високого ступеня твердості і міцності: бетоном, металом і т.д.

Тип наконечника: може бути гострим, з «крильцями» або зі свердлом. Наконечник слід підбирати, виходячи з ситуації, тому що від його вибору залежить те, наскільки просто саморіз буде укручуватися в базовий матеріал. Саморізи для робіт по металу часто виконуються з закінченням у вигляді свердла, рівного діаметру стрижня.

Захисне покриття: визначається за кольором кріплення. Якщо метиз має чорний колір, це означає, що у нього відсутня захисне покриття, а значить, він більш за все схильний до впливу факторів зовнішнього середовища. Якщо ж говорити про кріпленні, який зазнав цинкуванню, то стійкість його покриття визначається перш за все товщиною і якістю використаних матеріалів. Не менш популярним методом захисту, до слова, є оксидування. Діапазон кольорів в цьому випадку може бути від чорного до темно-сірого. За своїми властивостями, такий захист значно поступається цинкуванню, крім того, ці вироби, як правило, слід покривати додатковим шаром фарби. Такі металовироби найчастіше використовує при монтажі покрівельних конструкцій.

Розміри саморізів: стандартні розміри становлять від 1 до 30 см. Не підпадають під ці довжини, саморізи вважаються нестандартними і виготовляються заводами лише по індивідуальному замовленню. Діаметр саморізів визначається довжиною окружності виступів різьби, і становить зазвичай 2-12 мм.

Як бачите, все не так вже й складно при всьому різноманітті доступного на ринку кріплення. Однак, якщо Ви не є фахівцем в галузі будівництва, то для того, щоб не помилитися з вибором, слід звернутися за консультацією до менеджера обраної Вами точки реалізації.

Похожие страницы: