Вибираємо паркет в вітальню в стилі бідермейер и Kaleria Upofloor

Пол у вітальні має дуже велике значення, адже це приміщення є практично центром всього будинку: сюди приходять гості і тут збирається вся родина. Вітальню не дарма в деяких країнах називають особою квартири, де важливо все - від доглянутого статі до меблювання

Для вашего пола. чтоб он был уютным и комфортным советую http://interiorhall.od.ua/catalog/kaleria-upofloor паркет, который имеет отличное качество.

Пол у вітальні має дуже велике значення, адже це приміщення є практично центром всього будинку: сюди приходять гості і тут збирається вся родина. Вітальню не дарма в деяких країнах називають особою квартири, де важливо все - від доглянутого статі до меблювання. Створюючи дизайн інтер'єру вітальні в стилі бідермейер, ми повинні розуміти кілька речей: по-перше, стиль передбачає скромність і в деякому роді аскетизм (забудьте про пишному і грандіозному бароко), а по-друге, дизайн повинен бути індивідуальним і підкреслювати смак господарів.
вибираємо підлогу

Отже, коли у нас готова основна частина дизайну, завершені, прийшов час вибирати стать. Ідеальним виробом для вітальні в стилі бідермейер буде бамбуковий паркет. Цей матеріал відомий своєю зносостійкістю і легкістю в чищенні, крім того, він економічно вигідний. Але це ще не означає, що нам потрібно відмовитися від паркетної дошки, наливних підлог і інших видів покриттів. Мабуть, в роботі з бамбуковим покриттям підкуповує те, що натуральні матеріали сьогодні є не просто модним трендом, а лідером продажів, і все завдяки його чудовим експлуатаційним характеристикам.


Ще один привабливий варіант - це штучний паркет, створений з цінної породи деревини. Це може бути дуб, червоне дерево, карельська береза, укладена «ялинкою». Штучний паркет славиться безліччю способів укладання - всього їх налічується близько 400. Головна перевага - відсутність необхідності шліфувати і покривати підлогу лаком. Наступне гідність - це різноманітність кольорів і фактур, високий рівень якості, а також те, що цей матеріал імітує дуже дорогий паркет. Таке покриття може стати найголовнішою родзинкою інтер'єру.

Як висновок ми хочемо порадити покриття для сучасної вітальні в стилі бідермейер - це ковролін, створений з комбінації натурального матеріалу і штучного. Під час виготовлення ковролін покривають спеціальним антибактеріальним розчином, який захищає його від мікробів, які можуть селитися на поверхні покриття. Переваги ковроліну - велике розмаїття фактур, відтінків і кольорів, візерунків і малюнків - від геометричних до квіткових орнаментів. Ще одна порада: поділіть вашу вітальню на кілька зон і створіть для кожної окреме підлогове покриття. Так ви отримаєте і ковролін, і дорогою респектабельний паркет в одному приміщенні.

Источник статьи: http://interiorhall.od.ua

Похожие страницы: