Вибираємо охоронну сигналізацію для дачі и Ohrana.ua

Власники домоволодінь часто вибирають один з можливих способів захисту від  не проханих гостей, що не є правильним варіантом. Покладатися лише на високий паркан і броньовані вхідні двері можна назвати верхом легковажності.

Купить GSM сигнальзацию Вы можете на http://ohrana.ua/ppk по лучшим ценам.

Ідеальним варіантом вважається проста охоронна сигналізація для дачі в комплексі з міцними замками і надійними ґратами на вікнах.

Такий спосіб називають комбінованим і його суть полягає в грамотному поєднанні основних методів захисту. Ось тут і виникає питання - а яку з існуючих систем вибрати?

Специфіка охорони заміського житла
Оптимальний спосіб захисту свого майна від злодіїв - який він? Приймаючи рішення про обрання охоронної системи для заміського будинку або дачі потрібно враховувати наступні умови:
Місцезнаходження будівлі
Умови проживання
Обсяг цінних предметів, які знаходяться в ньому
Можливі витрати на охорону
Віддаленість об'єкту від зони обслуговування Чопа
місцева специфіка

Це звичайно, далеко не всі моменти, які допоможуть сформувати оптимальний варіант охорони, але на побутовому рівні досить і цих.

види систем
Охоронна сигналізація для заміських об'єктів або дачі може складатися з трьох рубежів:
периметра
Підходів до будівлі
внутрішніх приміщень

Для кожного з них вибирається відповідне обладнання, яке відповідає всім нормативним вимогам для ефективної роботи системи.

Але практикуються ще й інші варіанти, наприклад, постова охорона. Це один з найпростіших видів охоронної сигналізації, які ще використовують для дачі.

Для його здійснення наймається сторож, в обов'язки якого входить охорона майна і самостійне затримання грабіжника або виклик поліції. Однак він далеко не досконалий, так як присутній людський фактор. Сторож може захворіти, бути пов'язаний грабіжниками. Тому краще скористатися одним їх сучасних варіантів:
пультової
Стільникового GSM сигналізацією


До складу охоронної сигналізації, що використовується для дачі входять датчики різних моделей, які фіксують порушення цілісності скла, спробу проникнення, рух по території, що охороняється і передають сигнал на пульт.

Більшість систем охоронної сигналізації для заміського будинку складаються з однакових за технічними характеристиками приладів. У їх комплектацію входять найрізноманітніші датчики.

Допускається інтеграція охоронної системи для заміського будинку з пожежною сигналізацією, в цьому випадку список сповіщувачів доповнять: димові, полум'я, теплові.

Для роботи системи всі її елементи підключаються до шлейфу, прокладку якого найкраще виконувати в процесі будівництва будівлі. Такий підхід допоможе прокласти приховані дроти, які не будуть псувати загальний дизайн приміщення.

Якщо установка планується після проведення ремонтних робіт, то найкращим варіантом стане бездротова охоронна сигналізація для дачі та приватного домоволодіння.

Похожие страницы: