Вибираємо люстру для вітальні в сучасному стилі

Красива яскрава люстра - то, без чого не обійтися ні в вітальні заміського будинку, ні в міській квартирі. Освітлення дозволяє продемонструвати ваш смак оточуючим і підкреслити стиль інтер'єру. Люстра може виступити «музою» при оформленні приміщення, виконуючи в просторі сучасної вітальні ключову роль. Ми зібрали поради відомого майстра світового дизайну - Дженніфер Пост, які допоможуть вам купити ідеальну люстру в стилі модерн.

Вашему вниманию интернет магазин люстр предлагает широкий выбор оригинальных люстр.

З чого почати вибір люстри

Люстру для сучасного інтер'єру варто вибирати, спираючись на розмір кімнати і її обстановку. Під просторе приміщення і помітні предмети меблів знадобиться відповідне освітлення. Наприклад, якщо у вас масивний диван, купите велику люстру оригінального дизайну, щоб врівноважити обстановку. Дженніфер Пост стверджує, що люстра - це головна «героїня» у вітальні, тому вона не повинна загубитися в інтер'єрі. У просторому приміщенні відмінно виглядатиме модель з яскравими декоративними елементами , для більш скоромного простору підійде легка і повітряна світлова конструкція .

Люстра і геометрія простору

Багато рекомендують підбирати люстру під геометрію простору, але насправді це не так важливо. В квадратну кімнату відмінно впишеться круглий світильник, а в круглу - прямокутний. Велику важливість має стиль люстри. Можна підібрати модель «текучого» дизайну , яка каскадом «зривається» зі стелі. Така люстра додасть приміщенню динаміку і характер.

Висота люстри

Дженніфер Пост вішає люстру у вітальні на відстані 7 футів - 213 см від підлоги. Так освітлювальний прилад не заважатиме тим, хто ходить внизу. Якщо ви повісите люстру вище, то отримаєте більш розсіяне світло. А чим нижче вона буде розташована, тим виразніше буде виглядати. Оригінально виглядають люстри-підвіси з декоративними елементами на різній висоті, такі моделі здаються складними і вишуканими.

Чи не увійдіть або простір

Люстра прикрашає кімнату подібно витвору мистецтва, а надлишок прикрас, як відомо, виглядає без смаку. Ви можете повісити два світильники, але тільки якщо кімната простора і ділиться на кілька зон. В такому випадку Дженніфер Пост радить вибирати мінімалістичні моделі без багатої обробки. Вішати їх варто на достатній відстані, щоб люстри здавалися незалежними один від одного.

Похожие страницы: