Вибираємо квадроцикл

Купуючи квадроцикл необхідно знати, що всі ATV (мотоусюдиходи) діляться на спортивні та утилітарні.

Инетересуют мотоциклы, все товары здесь вы можете просмотреть и сделать заказ в интернет магазине "Мототек".

Розглянемо квадроцикл для розважальних прогулянок і застосування його в господарських целях.Тогда краще купити утилітарний квадроцикл. Вони унікальні тим, що коробка передач автоматична, двигун квадроцикла сам «вибирає» необхідні обороти в залежності від того, на скільки сильно Ви натиснули на важіль газу.

Утилітарні квадроцикли комплектуються багажником, це дозволяє перевозити вантажі до 100 кілограм безпосередньо на самому квадроциклі. Так само утилітарні мотовсюдиходи пристосовані тягнути за собою причіп, так як практично у всіх встановлюється фаркоп. Такий ATV - незамінний помічник у заміському будинку.

Якщо Ви великий любитель «помісити непролазні болота» або пробратися крізь дуже глибокий сніг, тоді розглядайте тільки повнопривідний мотовсюдихід. І чим він потужніший, ніж більше в ньому функцій підвищують його прохідність, тим більше шансів не застрягти в болоті або снігу. Підвіска такого квадроцикла, як правило, завжди незалежна. Передача крутного моменту на колеса йде через карданні вали. У мостах встановлені міжколісному диференціали з блокуванням за допомогою електронного сервоприводу. Повнопривідний ATV оснащується електролебёдкой і фаркопом.

Для екстремальної їзди на високих швидкісних режимах потрібно розглядати спортивний ATV.

Спортивні квадроцикли оснащені механічною коробкою передач (КПП). Вони більш динамічні при розгоні і значно відрізняються своєю максимальною швидкістю від утилітарних. У спортивних квадроциклів привід тільки на задні колеса, ланцюгова передача. Так само у ATV такого класу відсутній міжколісний диференціал, що підвищує його прохідність. Як правило спортивні ATV використовуються на спеціально підготовлених трасах. Кліренс спортивного квадроцикла відрізняється від утилітарного. Він трохи менше, що добре позначається на його стійкість при високій швидкості.

Далі, квадроцикли бувають одномісні та двомісні, повнопривідні і задньопривідні.

Наприклад, для розважальних поїздок на дачі, в селі ідеально підійде мотовсюдихід об'ємом двигуна від 150 до 300 куб.см. з приводом тільки на задні колеса. Він щодо легкий, маневрений і легкокерований. Таким квадроциклом можуть управляти всі члени вашої родини.

Похожие страницы: