Вибираємо двері у ванну кімнату

Ванну кімнату прийнято вважати одним з головних місць в будь-якій квартирі або будинку. Для того щоб зробити її оформлення комфортним і привабливим, слід продумати всі основні деталі: оздоблювальні матеріали, сантехнічне обладнання, а також двері. Не забувайте про те, що двері для ванної кімнати будуть відрізнятися від інших. Але як правильно підібрати двері для цієї мети, і на що слід звертати увагу при покупці?

У нас Вы можете Двери, замки и перегородки по самой лучшей цене.

Двері для ванної кімнати повинна бути стійкою до дії вологи, так як в цьому приміщенні регулярно буває багато пара і води. Крім того, вона не повинні деформуватися під впливом температурних перепадів. Можна вибирати вироби з таких матеріалів, як ДСП або ж МДФ, поверхня яких буде ламінованої або ж з полівінілхлориду. Вони не боятимуться вологості або механічних пошкоджень.


Тримати двері відчиненими, щоб в кімнаті не накопичувалася волога, не представляється нікому зручним. Тому необхідно купувати двері, в яких будуть отвори, що забезпечують вентиляцію. Тут можуть бути такі варіанти, як грати, вентиляційне кільце або просто підрізати для звільнення простору в нижній частині вироби.

Для того щоб не затопити все житло, в ванних, як правило, встановлюють високі пороги, через що нижній край дверей тут завжди знаходиться нижче, якщо порівнювати його з крайками дверних прорізів в інших кімнатах. На це також слід звертати увагу, коли ви будете продумувати рівень довжини міжкімнатних дверей у ванній.

Двері можуть бути заскленої, глухий або в повній мірі скляній. Останній варіант має презентабельний зовнішній вигляд. Вироби сучасного покоління виготовляють з таких матеріалів, як загартоване скло, яке відрізняється можливістю безпечної експлуатації та довговічністю. Догляд за такими дверними полотнами буде простим, для цього досить витирати його мокрим шматочком м'якої тканини, використовуючи звичайні миючі засоби. Відомості про стійкість до ударів слід перевіряти в документації в магазині.

Ще одним важливим критерієм при виборі двері буде її колір. Пам'ятайте про те, що відтінок дверного полотна повинен гармоніювати з інтер'єром як ванної кімнати, так і того приміщення, яке знаходиться поряд з нею (спальня, кухня, вітальня, і т. д.).

Похожие страницы: