​Вибір типу споруди

Вибір типу постройкіПроблема вибору типу споруди - найважливіша проблема, і, звичайно, потенційний домовласник наважиться побудувати дерев'яну конструкцію далеко не завжди.

Сформовані стереотипи щодо будівництва дерев'яних будинків в Ростові - ось причина таких рішень. Так наприклад, воно вважається недовговічним внаслідок дії біологічних чинників, схильне руйнування і стрімкого розтріскування і при першій невдало залишеної сигареті згорить.

Качетенные запчасти к автокранам купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Деревина дійсно піддається впливу всіх перерахованих факторів. Також вона гігроскопічна (вбирає вологу), промерзання і розтріскування викликані саме цим. Але тільки варто зробити застереження - деревина необроблена. Захист колод від кліматичних впливів і живих організмів досягається обробкою їх спеціальним маслянистим біозахисним складом. Після нанесення покриття впливу цих негативних факторів не відбувається.

Широкий асортимент огнебіозащітних засобів, представлений в продажу - лаки, просочення і фарби не передбачають функції загасити пожежу. Вони створюють ефект самозатухания. Завдяки їм відкрите полум'я не поширюється на оброблену деревину, але через деякий час починається поступове тління. Якщо джерело вогню видаляється, колода швидко згасає. Недовге дію вогню слідів не залишає. Серед продуктів тління відсутня чадний газ, отруєння яким і є причиною смертей при більшості пожеж. Це дозволяє безперешкодно евакуюватися людям. Процедуру обробки вогнебіозахисні складом необхідно повторювати кожні півроку, що є мінусом, але її доведеться виконувати для підтримки пожежної безпеки на високому рівні.

Необхідною умовою довготривалого комфортного проживання є будівництво будинку з добре висушеного колоди. Зазвичай зруби будинків в Ростові збирають і дають йому постояти, висушують. Будівництво з сирого дерева обов'язково веде до розтріскування, перекосів і викривлення зрубу. Всередині будівлі тепло, внутрішній шар сохне під дією опалення, а зовні холодно і зовнішній, навпаки, мокне і промерзає. Усередині за рахунок сушки дерево дає усадку, а зовні розбухає від вологи. Це викликає видимі деформації.

Дерево - незамінний матеріал, з давніх-давен використовувався нашими предками. Безперечно, терміни експлуатації не будуть такими довгими, як у будинків інших типів, але термінів, що є, достатньо. При потребі в міцному матеріалі, поза конкуренцією клеєний брус або сухостойная сосна. Вони можуть експлуатуватися триста років. Якщо досить не настільки міцного, більш дешевого будови, то вибирати потрібно оциліндрованої колоди. Воно буде служити не більше двохсот років.

Похожие страницы: