Вибір світильників для натяжних стельВсі світильники для натяжної стелі діляться на категорії:

Стандартні лампи розжарювання. Працювати з ними необхідно дуже акуратно. Для установки таких елементів освітлення варто звернутися до фахівців. У Санкт-Петербурзі ви зможете знайти гідну компанію з монтажу складної схеми освітлення. Майстри не тільки допоможуть вибрати найбільш оптимальні види лампочок, а й оперативно здійснять всі монтажні роботи.
Світлодіодні лампочки. Вони практично не нагріваються, але світять дуже яскраво. Мають великий термін служби.
Галогенні лампи. Мають хороші технічні характеристики. Такі елементи освітлення мають підвищену світловий функцією. Для натяжних стель підійдуть як стандартні лампочки, так і точкові галогенки.
Люмінісцентні лампи. Монтуються вкрай рідко.
Карданні світлові прилади. Вимагають певних знань в установці.
Сучасні лампи з ниткою Вольфрама. Світять не сильно яскраво. Виступають в ролі декоративних елементів.

Востребованная циан недвижимость москва купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Варто заздалегідь подбати і про наявність центральної люстри. Лампочки в ній можна використовувати абсолютно будь-які, але ось конструкцію для кріплення слід спорудити ще до моменту натягу полотна. Для цих цілей використовуються спеціальні гаки, які встановлюються в стельове отвір. Іноді на стелю набиваються дерев'яні рейки у вигляді хреста. Провід для підключення випускаються через спеціально пророблений отвір в полотні.

Важливо передбачити рівень установки освітлювальних приладів. Вони не повинні притискати полотно до стелі. Саме тому до стартової поверхні прилаштовується спеціальні тримачі або кронштейни.
Монтаж світильників з натяжними стелями

Монтаж точкових, накладних і вбудованих світильників здійснюється після завершення роботи по натяжки полотна.

Але не потрібно забувати, що всі комунікації повинні бути проведені завчасно в міжстельовому просторі. На основному стелі заздалегідь слід зробити розмітку і встановити кронштейни в зазначених місцях для кріплення освітлювальних приладів. Коли полотно буде натягнуто, необхідно:

олівцем намітити лінії вирізу (обов'язково слід використовувати будівельний рівень);
за допомогою спеціальної круглої насадки для дриля потрібно зробити отвори в натягнутому матеріалі (воно не повинно бути більшого діаметру, ніж внутрішній корпус світильника);
дістати дроти;
підключити клеми до освітлювального обладнання;
акуратно вставити світильник в отвір, щільно притиснувши його до встановленого рівня;
прикріпити окантовку або декоративний профіль.

Деякі види точкових світильників монтуються в розкид. Іноді майстри встановлюють їх під плівку. Все це допомагає створити ефект «зоряного неба». Але і в такій роботі є свої складності, з якими не всі можуть впоратися.

Похожие страницы: