Ви знаєте, як швидко і якісно клеїти шпалери?

У даній статті описана поетапна технологія самостійного наклеювання шпалер. При сьогоднішній позамежної вартості ремонту, оволодіння цією методикою дозволить заощадити вам значну суму сімейного бюджету. Тож почнемо.

Необхідні для ремонту інструменти і матеріали

Спочатку підбираємо шпалери. Для правильного визначення їх кількості вимірюємо площу приміщення. Дана величина і ширина шпалер дозволить розрахувати необхідний метраж, який слід збільшити на 1-2 метра для швів і підгонки малюнка.

Тепер купуємо допоміжні матеріали і інструмент:

 • клей для наклеювання;
 • гумовий валик;
 • валик з хутряною або тканинної обтягуванням;
 • гострий ніж і ножиці;
 • нівелір (краще лазерний);
 • шпатель;
 • штукатурна суміш;
 • відро з водою;
 • чиста ганчірка.
 • Перший етап роботи

  Знімаємо старі шпалери. Для того щоб швидко і легко їх позбутися, мочім водою і залишаємо мокрими на ½ години. Після чого шпателем або кельмою обережно їх знімаємо.

  Якщо разом з шпалерами відлетіла штукатурка або стіна не рівна, загрунтовивают розведеною штукатурної сумішшю вибоїни, а також вирівнюємо поверхню.

  Вы можете арендовать лучший зал банкетный на 15 человек спб по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

  Другий етап роботи

  Поки штукатурка підсихає, упорядковуємо стелю. Якщо він рівний, його можна побілити, пофарбувати водною емульсією, обклеїти шпалерами, спеціальної стельової поліуретанової плиткою, закрити натяжними стелями. Всі варіанти заслуговують на увагу. Який би з них не був обраний, перед основною роботою наводимо стелю в належний вигляд.

  Оригінальність стелі додасть спеціальний стельовий плінтус. Підібраний в тон шпалер, він підкреслить їх красу, а також позначить контур стелі.

  Отже, стеля ви вже оновили, тепер можна приступати до наступного етапу ремонту - підготовки шпалер. Відповідно до висотою стін (+ 2 см. На припуски) нарізаємо шпалери на смуги, які з внутрішньої сторони змащуємо розведеним у воді клеєм.

  Спосіб розведення, нанесення і зберігання клею написаний на упаковці. Щоб клейова поверхня була рівномірною, застосовуємо для цих цілей валик з хутряною або тканинної оболонкою.

  Якщо ви придбали вінілові шпалери, то їх промащувати не треба. Клей наноситься тільки на стіну. При простих - паперові шпалери, промазиваются вони, а також стіни.

  продовжуємо роботу

  Щоб перша смуга наклеєна рівно, нівеліром відміряє пряму лінію на стіні, яка і буде орієнтиром.

  Легше роботу проводити удвох. Одна людина - маже шпалери, інший - промазує стіну і прикріплює їх зверху, вільно опускаючи нижній кінець. Щоб уникнути зморшок, вся поверхня розгладжується валиком і ганчіркою.

  Похожие страницы: