Ванна: тепла підлога

Тепла підлога у ванній кімнаті довгий час був мрією для багатьох росіян. Ванна кімната часто буває найхолоднішим місцем у будинку, особливо в зимову пору року. Як правило, ванна відбувається керамічною плиткою, а для обігріву ванної кімнати використовується полотенцесушитель, який далеко не завжди ефективно обігріває приміщення.

Любых диаметров представлена труба алюминиевая на нашем сайте.

Теплі підлоги особливо актуальні для сімей, що мають маленьких дітей. Розрахувати теплову потужність теплої підлоги для ванної досить просто: для стандартної ванни цілком достатньо обладнання, яке забезпечить обігрів в 120 - 150 Вт для одного квадратного метра підлоги. В даний час в ванних кімнатах встановлюють два основних види теплої підлоги - водяні і електричні .

Водяні теплі підлоги являють собою систему труб, які прокладені під кахельною плиткою на підлозі ванної . Обігрів підлоги в даному випадку відбувається за рахунок теплої води, яка може подаватися як з системи центрального опалення, так і автономно.

Електричний обігрів теплої підлоги проводиться за допомогою електрокабеля, який прокладається в бетонному стягуванні. Як водяний, так і електричний тепла підлогамають свої переваги і недоліки. Основними перевагами водяного теплої підлоги для ванної кімнати є менші витрати на обслуговування і безпекою використання, до недоліків водяної теплої підлоги для ванної відносять відносне високу ціну монтажу, а також збільшення висоти підлоги на 10 - 15 сантиметрів. До переваг електричного теплого статі для ванної відносять відносно низьку вартість монтажу системи і невелике збільшення висоти підлоги - всього на 1 - 2 сантиметри, до недоліків електричного теплого статі відносять досить високу вартість експлуатації, можливу необхідність заміни електропроводки, а також необхідність установки додаткового екрану для поглинання електромагнітного випромінювання.

При монтажі теплої підлоги з водяним підігрівом для ванної кімнати можуть використовуватися оцинковані, мідні або металопластикові труби, в даний час фахівці рекомендують використовувати металопластикові труби, які можуть гнутися практично в будь-якому напрямку, утворюючи з'єднання без додаткових стиків.

Прокладка труб для підігріву підлоги у ванній під час ремонту повинна проводитися на чисту поверхню, перед прокладкою труб рекомендується провести додаткову гідроізоляцію підлоги, що дозволить зберегти квартиру ваших сусідів у випадку протікання. Підключення теплої підлоги з водяним підігрівом може призвести до падіння набору води в обігрівальне системі будинку, що також може викликати невдоволення сусідів.

Монтаж теплого електричного підлоги для ванної кімнати здійснюється наступним чином. У бетонну стяжку, яка є основою статі, укладається спеціальний нагрівальний кабель, який виділяє тепло при проходженні по ньому електричного струму. При укладанні кабелю необхідно бути дуже акуратним, так як будь-яке пошкодження може привести до необхідності розбивати бетонну стяжку для заміни електрокабеля. Теплова енергія, яка буде виділятися теплою підлогою у ванній з електричним підігрівом, буде контролюватися датчиками температури з терморегуляторами, за допомогою яких можна буде істотно знизити споживання електроенергії. Як правило, користуватися теплою підлогою з електричним підігрівом у ванній кімнаті можна тільки після повного висихання бетонної стяжки.

При монтажі як електричної, так і водяний системи теплої підлоги у ванній кімнаті необхідно скласти чіткий план, де буде вказано місце пролягання проводів або труб, в разі аварії даний план дозволить провести ремонт з найменшими витратами. Найкраще, якщо перед укладанням комунікацій для теплового статі ви будете мати на руках чіткий план ванної кімнати з зазначеним на ньому розташуванням сантехнічних пристроїв. Очевидно, що в місцях установки ванній, «тюльпана» раковини або унітазу на підлогу будуть спрямовані більш високі навантаження, що може привести до розриву кабелю або розлому труб, тому необхідно або обійти дані місця у ванній кімнаті, або збільшити ступінь захисту комунікацій.

При будь-якої конструкції теплої підлоги необхідно встановити датчик температури і регулятор потужності. Як правило, датчик температури встановлюється в центральній частині ванної кімнати, а регулятор потужності на стіні в доступному місці.

Після монтажу теплої підлоги у ванній кімнаті необхідно поступово збільшувати потужність нагріву, перевіряючи кожен сектор статі на ступінь прогріву. До того ж, Ремонт позитивний рекомендує враховувати, що вартість експлуатації електричної теплої підлоги у ванній кімнаті можна зробити відносно невисокою, так як за допомогою терморегулятора можна підтримувати необхідну температуру прогріву тільки в певні проміжки часу.

Похожие страницы: