У сучасних будинках укомплектованих склопакетами

Слід нагадати, що роблячи в новій квартирі стяжку підлоги, потрібно проконтролювати, щоб «ремонтники» проклали додатковий шар звукоізоляції з екструдованого пінополістиролу. Якщо ви захочете зробити кабельні теплі підлоги, то при прокладанні нагрівальних матів стежте, щоб вони потім не опинилися під шафами.
Хоча стелі в нових будинках зазвичай і вирівняні наспіх, але з точки зору фахівців, зазвичай ремонтопрігодни. Можна зводити дворівневі стелі з гіпсокартону. Слід бути обережними з натяжними стелями.
У сучасних будинках укомплектованих склопакетами в металопластикових рамах, встановлених на стадії будівництва, тобто часто в авральному режимі і в той період, коли будинок ще підсихає і «гуляє», часто бувають пропуски піни при монтажі, перекошені рами, заклинювання стулок. Тому перевірте герметичність вікна це досить просто: треба пройтися уздовж усіх щілин і ущільнювачів запальничкою - відхилення полум'я покаже, де «дует». На жаль, але регульовані механізми відкриття стулок дозволяють компенсувати лише дуже незначні перекоси і зазори - до 2-3 мм. Тому криво поставлені рами, швидше за все, доведеться встановлювати заново.
Ремонт квартири досить трудомісткий процес і варто враховувати безліч умов, тому варто підходити до цього питання з розумом, а краще довірити роботу професіоналам, які допоможуть вам зробити ремонт грунтовно і без проблем.

Похожие страницы: