Типи систем електричних теплих підлог

Системи теплої підлоги - це найсучасніші варіанти обігріву приміщень. Вони підрозділяються на два основних види: електричний і водяний. За призначенням теплі підлоги можуть використовуватися як в якості основного джерела обігріву, так і в якості додаткового в комплексі з іншими системами опалення. Вибір системи буде залежати від різних факторів, в тому числі від умов установки і подальшого використання. На сьогоднішній день електричний тепла підлога вибирають власники квартир в багатоквартирних будинках, господарі заміських будинків, де є системи центрального опалення, приватних котеджів з індивідуальним опаленням. Для монтажу підлоги цього типу необхідна наявність електропостачання, лінії якого повинні бути адаптовані до високих навантажень.

Мы поможем вам закрыть чп киевская область быстро и надежно.

Системи електричного теплого статі, в свою чергу, поділяються на підвиди відповідно до типу нагрівального елементу, в якості якого виступає гріючий кабель, готові мати або спеціальна плівка (ІК променистий обігрів).

Тепла підлога з гріючою кабелем включає в себе спеціальний кабель, наявний в стягуванні підлоги або поверх основи. Через кабель проходить електрику, виділяється тепло, нагріває поверхню підлоги, і, отже, саме приміщення.

Нагрівальні мати є сітки з склотканини, на які клеїться тонкий кабель. Для пристрою такої підлоги немає необхідності робити додаткову стяжку, мити можуть розташовуватися під фінішної облицюванням підлоги, наприклад, під плиткою або керамогранітом.

Інфрачервоний обігрів передбачає використання спеціальної термоплівки з інфрачервоними елементами. Елементи, які проводять електрику, розташовані всередині цієї плівки, при проходженні струму, плівка виділяє ІК випромінювання. Воно прогріває підлогу, від якого нагрівається повітря в кімнаті і предмети меблів. Дана система вмонтовується під поверхнею підлоги, вона є однією з найбільш технологічних і сучасних на сьогоднішній день.

Теплі підлоги, що працюють від електрики, мають ряд переваг. Такі системи не сушать повітря в приміщеннях, забезпечують здоровий мікроклімат, вони екологічні, ефективні і безпечні.

Енергозберігаючі системи опалення, в розробці яких головне місце належить плівковим полам, мають високі показники стійкості до вологи, температур, мають пожежостійкість. Теплі електричні підлоги прості в управлінні і обслуговуванні, вони економлять місце, не залежать від інтер'єру, швидко нагрівають приміщення, а використання термостатів дозволяє плавно і точно регулювати і підтримувати оптимальну температуру і комфортний мікроклімат в будь-якому приміщенні.

Похожие страницы: