​Стиль еклектика в інтерєрі

Еклектика - це напрямок, швидше за стиль облаштування сучасного інтер'єру. Дане віяння виникло ще з ХХ столітті, а зараз переросло в невід'ємну частину способу життя.

Що ж саме вплинуло на поширення цього напрямку, і чому людина деколи навіть не замислюється про те, що інтер'єр його будинку і офісу в значній мірі відповідає еклектики.

Заказать качественный монтаж натяжного потолка Вы можете на сайте https://www.potolokgl.ru/ по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Перш за все, дуже сильний вплив на облаштування житлового або НЕ житлового приміщення схильне сучасним обладнанням і різноманітними приладами. Важко собі уявити будинок без сучасної комп'ютерної та побутової техніки. Те ж саме стосується і робочих просторів, таких як офіс. Сучасний офіс це дуже яскравий приклад еклектики, адже при величезній насиченості комп'ютерною технікою, на столі у офісного працівника можна побачити якийсь аксесуар або раритетний елемент декору. Те ж саме стосується облаштування робочих кабінетів, де стіл, крісло або книжкові стелажі, які оформлені в класичному стилі, стоять пліч-о-пліч з ноутбуком або іншими сучасними гаджетами. Зараз можна купити офісні меблі недорого для будь-якого інтер'єру. Всі ці прилади коштують впритул з меблями та елементами декору.

Суть полягає в тому, що самі меблі не завжди буде чітко виконана в ультрасучасному або модерновому стилі, можливо початкова задумка якраз і полягає в класичному інтер'єрі. Тут і полягає дилема, поєднання непоєднуваного. Слід уявити класичні маятниковий годинник, поруч з якими варто кулер з питною водою. Варто визнати, що слідувати одному стилю практично неможливо. Саме до таких висновків в наш час настав дуже багато відомих дизайнерів, архітекторів та інших фахівців в області облаштування інтер'єру. Таким чином, змішування стилів і поєднання не поєднаного породило такий напрямок як еклектика.

У наш час багато людей свідомо дотримуються еклектики, показуючи тим самим свою неординарність, сміливість у прийнятті рішень та інші якості. Можна навіть надрукувати якусь картину на фасаді меблів, як пропонують . Але не варто перенасичувати свій інтер'єр, щоб не перетворити його в барахолку або склад незрозумілих речей. Так, безумовно, певний відтінок wow-ефекту буде присутній, це є одна з основних задач еклектики.

Якщо зарезюміровать суть даного напрямку, то напрошується невеликий висновок. Що еклектика майже завжди присутня в нашому домі, хоч ми і не замислюємося про це. Для того що б інтер'єр виглядав більш затишним і комфортним, не потрібно перш за все перенасичувати його.

Похожие страницы: