Склопакети з вбудованими жалюзі

Для захисту приміщень від просвічування ми ретельно декоруємо вікна щільними фіранками, шторами, жалюзі різної конструкції і іншими механізмами. Але є більш функціональне і конструктивне рішення - склопакети з вбудованими жалюзі, які зручні, ергономічні і економічні в експлуатації.

Качественные стеклопакеты компании Izolux подарят вам тело и уют.

Особливості управління
У таких склопакетах жалюзі вбудовані всередину конструкції, яка доповнюється електроприводом для приведення ламелей в потрібне положення. Управління системами виконується дистанційно за допомогою електроприводу. Віконні конструкції даного типу створюються на основі єдиних стандартів якості, а по міцності і довговічності нічим не гірше звичайних пластикових вікон. Вбудовані моделі монтуються між камерами склопакета, що дозволяє заощадити простір віконного отвору і не кріпити звичайні моделі жалюзі до стелі. До відмітних особливостей такого типу конструкцій відносяться:
захищеність від ультрафіолетового випромінювання;
герметичність склопакета;
економія простору віконного отвору;
відсутність необхідності в свердлінні стін і стелі;
простота догляду.


Сучасні вікна ПВХ з вбудованими жалюзі бувають механічними або з електроприводом. Перші відкриваються-закриваються механізмом з ручним керуванням, що дозволяє тримати під контролем ступінь інтенсивності світлового потоку. Електропривод робить використання жалюзі зручнішим за рахунок кнопки управління, яка може бути розташована де завгодно.

Вбудовані жалюзі - відмінна альтернатива фіранкам і штор, які щільно закривають вікно. Подібні конструкції можна монтувати на сонячній стороні в кухнях, на балконах або лоджіях, верандах або мансардах. Широко застосовують дані системи і при обробці лікарень, навчальних закладів, фітнес-центрів, де потрібно приховати від сторонніх очей внутрішній простір.

Завдяки функціональності і доступності пластикові вікна з вбудованими жалюзі все частіше монтуються в офісних та житлових приміщеннях. Як правило, розташовуються вони горизонтально і виконуються в мінімалістичному стилі, тому гармонійно виглядають в будь-якому інтер'єрі. Спарене скління в поєднанні з ламелями може поліпшити вентиляцію приміщення і його теплоізоляцію.

Похожие страницы: