Швидкотверднучі наливні підлоги

Полімерні покриття спочатку застосовувалися в промислових будівлях через їх високої міцності і зносостійкості. З розвитком технологій вони стали прекрасним доповненням офісних і житлових інтер'єрів. Сьогодні даний вид покриття розвивається не тільки як матеріал для житлових приміщень, але в напрямку матеріалів, які тільки покращують якості готового полімерного статі. Останнє віяння - швидкотверднучі наливні підлоги, на основі акрилатів. Їх перевага полягає в коротких термінах висихання. Стандартний термін для введення такого статі в експлуатацію - до 24 годин.

Матеріали для наливних полімерних підлог вимагають певної практики поводження з ними. Самостійний монтаж не рекомендується, так як без застосування спеціального обладнання та відсутності досвіду зробити якісне і красиве покриття навряд чи вийде.

Вы можете купить визитки Донецк по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Компанія щорічно здає десятки великих об'єктів. Наші фахівці практикуються як на промислових підлогах, так і на декоративних покриттях в житлових приміщеннях. Майстри постійно підвищують свої навички і отримують відмінні результати.

Швидкотверднучі наливні підлоги

Ціни на швидкотверднучі наливні підлоги

Для оцінки вартості важливо розуміти такі характеристики: тип статі, щільність матеріалу і витрата.

Швидкотверднучі наливні підлоги не розраховують приблизно. Дізнатися точну вартість без обстеження об'єкта фахівцем неможливо. Ви можете просто прикинути обсяг витрат з допуском до ± 25% і більше. Пов'язано це з низкою істотних факторів: геометрія приміщення, стан підстави, графік робіт.

Похожие страницы: