Штукатурка і вирівнювання стін в новобудові

Значення якісних штукатурних робіт в ремонті новобудови складно переоцінити. Фактично штукатурка стін є основою для будь-яких робіт з подальшого нанесення фінішного покриття та оздоблення. Від того, наскільки якісно виконана штукатурка стін в новобудові, буде залежати загальний підсумок ремонту в цілому.

Для отделки стен, прекрасным выбором будет Декоративная штукатурка харьков купить Вы можете по лучшей цене.

Щоб поверхня стін стала придатною для пристрою чистової обробки, її вирівнюють і штукатурять. Вирівнювання стін в новобудові необхідно для відновлення правильної геометрії приміщення. Спочатку в новобудові стіни криві і без їх вирівнювання під кутом 90 ° неможливо якісно і красиво покласти плитку або навіть вбудувати меблі на кухні. В процесі виконання чорнового ремонту та оздоблення в новобудові на поверхню стін наноситься спеціальний розчин, потім згладжуються нерівності за допомогою шпаклівки і ідеально рівна і ретельно оштукатурена поверхню готова до подальшої чистової обробки.

Для високоякісної штукатурки стін в новобудові або приміщеннях комерційної нерухомості використовують спеціальні напрямні, так звані маяки, які допомагають створювати рівні поверхні і значно підвищують якість робіт. Після висихання штукатурної суміші маяки віддаляються.

В даний час в магазинах пропонується дуже широкий асортимент сухих сумішей для штукатурки стін в новобудовах.


Середня товщина штукатурного шару становить 20 мм. Оштукатурювання стін в новобудові може бути виконано нанесенням складу в кілька шарів. У процесі виконання штукатурних робіт в новій будівлі рекомендовано армування штукатурного шару спеціальною сіткою, яка може бути металевою, зі скловолокна або пластику.

При нанесенні штукатурки шаром 20 мм і армуванні поверхні значно знижується ризик утворення тріщин в процесі усадки будівлі! Без армування штукатурний шар ризикує дати тріщину по всій товщині, а використання армування дозволить скріпити шар. Максимум в цьому випадку - тріщинки в шпатлевочного шарі, які можна легко усунути при наступних косметичних ремонтах квартири.

При дуже великій кривизні стін у новій квартирі можливо вирівнювання стін за допомогою гіпсокартонних листів і їх подальшої шпаклівки. Такий спосіб значно економить час і бюджет, але краде вільний простір кімнати від 5 до 15 см. У цьому випадку економляться кошти на штроблення стін і монтажі розеток.

Головна вимога до поверхні при нанесенні штукатурки - відсутність пилу і вологи. Штукатурний склад повинен добре зчіплюватися з поверхнею стін. У випадках, коли поверхня дуже гладка, необхідно попередньо обробляти стіни бетоноконтактом.

Існує багато способів вирівнювання стін в новобудові. За нашими спостереженнями, в новобудові найкраще буде зробити якісну армовану штукатурку стін по маяках з залученням професійного фахівця, який має досвід і навички при виконанні будівельних робіт в нових квартирах. У порівнянні з вирівнюванням стін гіпсокартоном професійно зроблена штукатурка по маяках - це довгостроковий, практичний і ефективний варіант обробки стін.

Похожие страницы: