​Сепарація натяжних стель

Сепарація натяжних потолковНатяжние стелі з'явилися в ужитку порівняно недавно, але вже змогли завоювати величезну популярність серед будівельників і приватних забудовників. Однак з таким поняттям як "сепарація" знайомі лише одиниці. Давайте розберемося в яких випадках виконується сепарація натяжних стель. Справа в тому, що при великій площі стелі не завжди вдається натягнути полотнища якісно і через деякий час по тому натяжний полотно може провиснути. І щоб виправити таку ситуацію, необхідно буде скористатися сепарацией.

Переводческие услуги Астана по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Під терміном "сепарація" слід розуміти поділ площі стелі на частини для вирівнювання натяжної стелі.

Для досягнення такої мети можна скористатися маркерной планкою. За допомогою такої планки можна об'єднати шматки полотнищ з досить помітним швом. Фахівці високого класу можуть виконати шви таких з'єднань ледь помітними.

Є й інший спосіб використання сепарації. При цьому підході вітається творчий підхід, щоб отримати оригінальний дизайн розділеної поверхні. Для отримання такого ефекту можна використовувати різні конструкції з гіпсокартону, створюючи різні криволінійні елементи декорування стелі. Можна виконати у вигляді різних рівнів.

Для поверхонь з полотнищами різної кольорової гами, можна застосувати для стикування окрему смужку, щоб приховати кордон розділу.

Роботу по виконанню сепарації краще довірити професіоналам, щоб уникнути псування дорогих матеріалів. Для якісного виконання сепарації доведеться виконати ретельний розрахунок довжини полотнищ і зняти точні розміри смуги для стикування. Від точності цих розрахунків залежить якість подальших робіт. Так само необхідно буде врахувати вагу стелі в цілому, особливості архітектурного рішення конструкцій, а також фірму-виробника пластикових вікон.

Якісно виконана сепарація повинна тільки поліпшити зорове сприйняття поверхні стелі. Основним завданням майстра є не тільки точна розмітка місць поділу загальної площі полотна. В кінцевому підсумку необхідно отримати гарне дизайнерське рішення. Виконуючи поділ стелі на складові частини, слід домагатися оригінального поєднання із загальним інтер'єром приміщення. Для досягнення необхідного результату можна використовувати всілякі додаткові декоративні елементи.

І ще одна порада від професіоналів: не допускайте освіти швів в формі літери «Т».

Похожие страницы: