Сітка зварна оцинкована

снує величезна кількість сіток, що застосовуються в будівництві. Також сітки використовуються в машинобудуванні та сільському господарстві для виготовлення огорож і клітин. Найбільшого поширення набула сітка оцинкована.

Качественная и надежная сетка оцинкованная сварная, которую вы можете купить на сайте компании "ФИЛЬТРОН" .

Даний вид сітки відрізняється від інших видів (сітка без покриття і сітка з полімерним покриттям) тим, що вона набагато міцніша, довговічна і стійка до впливу хімічних речовин і навколишнього середовища.

Оцинковану сітку найчастіше використовують для просіювання сипучих будівельних матеріалів, при штукатурці стін, армування теплоізоляції, зведення бетонної і цегляної кладки і багатьох інших видів робіт.

Сітка оцинкована представлена широким асортиментом, з різноманітність форм і розмірів осередків, що задовольняє попит практично будь-якого клієнта. Як купити оцинковану сітку оптом? У нашому прайсі представлені докладні ціни. Оцинкована сітка - кращий вибір для тих, кому важлива довговічність і надійність при проведенні різних видів робіт!

Основним призначенням зварної сітки є спільне її використання з бетоном або цементним розчином в якості армуючого елемента, який і підвищує багаторазово міцність будівельних конструкцій. Затребувана вона також при закладці основи будь-якої будівлі - фундаменту. Чим міцніше буде фундамент, тим довше простоїть і сам будинок. Активно застосовують даний будівельний матеріал і дорожники, тому що дорожнє полотно, армоване звареної сіткою, витримає навантаження і великовантажних машин, і високо тоннажності спецтехніки. За допомогою звареної сітки можна зробити клітини для домашньої птиці та хутрових звірів на фермі, відгородити вольєр для гусей і качок, а також спорудити клітини для кроликів.

Похожие страницы: