Реставрація паркету

Паркетні підлоги є синонімами старих будинків. Майже неможливо знайти старий будинок без них. І все ж вони зникають, тому що люди не розуміють, наскільки вони стійкі і довговічні. Непідозрюючі домовласники і підрядники відривають або покривають ці дивовижні підлоги, коли вони можуть бути збережені і використані протягом ще понад 100 років!

Крім реставрації паркетних підлог, найтиповіший ремонт, з яким ми стикаємося, полягає в заміні дощок. Це може здатися складним: видалити мову і паз дошки підлоги, не пошкоджуючи сусідні дошки, але з парою хитрощів я навчу вас робити це самостійно, якщо ви хоробрий воїн ремонту своїми руками.

Профессиональная организация выездного питания окажет Вам свои услуги в кратчайшие сроки и по самой выгодной стоимостина сегодняшний день.

Крок № 1 Видаліть пошкоджені дошки

Чи є причиною терміти або домашня тварина, деякі дошки неминуче будуть вимагати заміни. Коли ви знаходите ці дошки, вам доведеться повністю видалити їх і знайти відповідну заміну (докладніше про це пізніше). Важливо також, демонтувати всю дошку, або, по крайней мере, хитаються. Це дозволить вписатися в плавно з існуючим підлогою. Вам буде потрібно кілька порад, щоб виконати роботу:

Відзначте дошки - я наголошую конкретні дошки для видалення дуже чітко по всій довжині, таким чином немає ніяких помилок.

Визначення товщини - потрібно з'ясувати наскільки товсті вони (це важливо!). Ви повинні знати це, щоб встановити глибину вирізу на циркулярної пилки правильно. Більшість старої дерев'яної підлоги знаходяться між 1/2 "і 1". Щоб дізнатися товщину, можна відтягнути поріг.

Вибір глибини різу - коли ви товщину вашого статі, встановіть циркулярну пилку глибше, ніж товщина підлогового покриття (близько 1/32 «). Виріжете 2 лінії - зробіть 2 паралельних надрізів по її довжині циркулярною пилкою. Ви будете різати дошку на три тонших дошки. Одна частина буде мати мову, одна частина з канавкою, а середня частина буде без нічого.

Закінчите демонтаж - Щоб закінчити, вам потрібен багатофункціональний інструмент або стамеска. Видаліть невелика кількість деревини, що залишився до кінця дошки, так щоб всі три частини повністю незалежні один від одного.

Середня частина повинна вийти легко за допомогою монтування або навіть пальцями. Бічний паз, ймовірно вимагатиме трохи більше умовлянь з монтуванням. Сторона з мовою зазвичай прибита, тому ви повинні будете витягнути цвяхи або просто розірвати решту.

Чистка - видаліть пил і переконайтеся, що мова і паз залишилися дощок в хорошій формі.

Крок № 2 Установка, заміна дощок

Отже, тепер все очищено і вільно від будь-яких пошкоджених дощок, які необхідно виправити. Якщо замінна дошка не точно такої ж ширини і товщини, як оригінал, то нічого не вийде взагалі. Не думаю, що чогось близького буде досить. Ось спосіб, щоб поставити дошки на місце правильно.

Крок №3 Полірування

Після того, як дошки на місці єдиний спосіб мати плавний підлогу - відполірувати його весь. Це приховає будь-які високі або низькі плями, а також буде забезпечувати послідовну обробку всюди.

Якщо ви замінили всього пару дощок, вони все одно будуть виглядати трохи інакше. Якщо повна лакофарбова обробка знаходиться за межами вашої досяжності або цінового діапазону прямо зараз, то просто відпочиньте. Використовувані в якості заміни дошки будуть пристойно виглядати до часу, коли ви зважитеся відполірувати підлогу.

Ще кілька порад:

Тепер у вас є основи для заміни пошкоджених дощок на ваших паркетних підлогах. Але ось ще кілька речей, щоб подумати, перш ніж почати:

Використовуйте ті ж породи деревини - це само собою зрозуміло, але вам потрібно замінити на дошки такий же деревини, інакше вони не будуть збігатися. Я найчастіше стикався з 3 типами настилу: сосна, червоний дуб, білі дуб.

Використовуйте дошки одного віку - це мій маленький секрет, щоб зробити ваші підлоги ідеально відповідними один одному! Дерево сильно змінилося протягом десятиліть і століть. Якщо ви поклали червоний дуб 1995 року поряд з червоним дубом 1925 року, а поруч червоний дуб 1795 року, всі три будуть виглядати зовсім інакше. Спробуйте знайти заміну дощок з того ж десятиліття.

Стяжка - Деякі старі будинки мають стяжку, а деякі ні. Якщо ви почнете приймати до дошки і не знайдете стяжку, не панікуйте. Це складніше, але можливо.

Похожие страницы: