Ремонт з бетоном

Якщо приміщення на велику, (туалет, ванна кімната, комора) робити, рівень підлоги найкраще по низам стін не використовуючи напрямні і маяки. На виході з кімнати визначаємо висоту підлоги, робимо мітку з обох сторін олівцем. Проміряти довгим рівнем край статі до кінця кімнати, ставимо мітку. Укручуємо шурупи по кутах і пробиваємо лінію розмічальним шнуром. Укладаємо бетон, розправляємо його, метровим поліурітанового полутер. Після встановлюємо алюмінієве правило по діагоналі, щоб краї збігалися відбитої лінії і повільно простягаємо правило, стежачи за рівнем. Потім міняємо положення і знову протягуємо. При не великий вправності вийде не гірше ніж з направляючими і скоротить час роботи. Обов'язково потрібно покласти під бетон поліетиленову плівку. Це дасть кращу адгезію бетону, спростить його вирівнювання та сповільнить його висихання, що призведе хорошій якості кінцевого результату.

Если вас интересует недвижимость Киева на сайте Вы получите всю информацию.

У великих кімнатах, лягає з початок плівка, потім встановлюються маяки з направляючими, які після заливки вирівнювання бетону видаляють і закладають канавки від них.

У великих приміщеннях краще заливати підлогу, смугами. По краях встановлюється опалубка, як напрямна. Після висихання видаляється і заливається підлогу межу смугами. Бажано при цьому використовувати віброрейку, а напрямні, металевий прямокутник 60 на 20 мм.

Заливку підлоги потрібно проводити швидко і повністю. Якщо не встигли, то потрібно відрізатиме залитий ділянку дошкою, а зайвий бетон видалити. До того ж, при високих температурах в довкіллю, дуже бажано було б використовувати пластиди, підмішувати їх в розчин бетону! З їх використанням ви отримаєте цілісний підлогу, без мікротріщин!

Похожие страницы: