​Ремонт в квартирі своїми руками

Как правильно сделать ремонт в квартире

Заселение на чердак

Щоб виконати ремонт в квартирі необхідно в першу чергу визначити види робіт, які необхідно зробити. Далі визначається потреба в матеріалах, інструментах і механізмах на кожен запланований вид робіт. Потім розраховується вартість цих робіт, яка складається з вартості матеріалів, механізмів і заробітної плати робітників, якщо ви їх маєте намір залучати. Виконуючи ремонт в квартирі своїми руками можна заощадити значну кількість коштів.

Після визначення вартості робіт потрібно скласти план ремонту квартири, який відображає черговість і послідовність виконання запланованих робіт.

Ремонт в квартирі зазвичай починають з ванни і туалету. Потім переходять до кімнат. Роботи в кімнатах необхідно проводити починаючи з далекої і поступово по мірі виконання робіт, просуватися до виходу з квартири. Бажано звільнити її від меблів. Якщо це неможливо, то меблі виставляють в центр кімнати, для надання фронту робіт по ремонту стін і стелі. До початку ремонту в квартирі підлогу і меблі обов'язково закрити плівкою.

Для підготовки кімнати для ремонту, в ній здирають шпалери, виконують шпаклівку стін і стелі. Потім проводяться роботи по заміні вікон, влаштування міжкімнатних дверей, підлог. Якщо це укладання паркету або ремонт старого, то ці роботи обов'язково повинні проводитися до обклеювання стін шпалерами.

Стеля з гіпсокартону буде вдалим вибором. Він на сьогоднішній день, як і натяжні стелі, користується великою популярністю, тому що з його допомогою можна виконати рівну поверхню і є можливість за ним заховати електропроводку та інші комунікації.

Після того як виконано і пофарбований стелю, встановлено двері і вікна, наклеєні шпалери на стіни, укладений паркет і встановлений плінтус, потрібно вимести сміття намити підлоги і можна вважати ремонт в квартирі закінченим.

Возможно, вам понравится:
Ремонт в квартире ewro-remont.ru
Ремонт в квартире ewro-remont.ru
Ремонт в ванной своими руками
Ремонт в ванной своими руками

Александр Зотов: "Обидно, что частная медицина говорит только на языке денег"

—  БИЗНЕС Online. Татарстан
Получается, частные клиники, проводя вакцинацию, должны передавать своих пациентов с рук на руки своим коллегам из государственных поликлиник. Но этого не .. Государство сегодня вкладывает огромные инвестиции в ремонт и оснащение больниц, внедряет новые технологии.

Ремонт потолка своими руками
Ремонт потолка своими руками
Ремонт квартир
Ремонт квартир
Похожие страницы: