Ремонт Стен в Квартирі Своїми Руками

Как установить ламинат на стену?

Как установить ламинат на стену?

Каркас на стену под ламинат

Згідно власної технології він не відрізняється особливою складністю, отже, даний метод здатний здійснити, в тому числі і новачок монтер, що не володіє спеціальними будівельною освітою. На самому початку, перед будівництвом даного каркаса, потрібно дізнатися спрямованість конструкції панелей ламінату (горизонтальне або ж вертикальне) - конкретно від цього стане залежати метод його виробництва.

Каркас на стіну під ламінат
Несучі бруски зобов'язані засновуватися з кроком в 1, 2 довжини панелі обшивки, у зв'язку з чим спочатку встановлюються крайні бруски, а потім вже центральні, тобто, перехідні. Так як бруски окантовочні характеризують область, їх монтаж зобов'язаний з'являтися абсолютно бездоганним, із застосуванням будівельної ступеня. Як тільки монтаж їх було закінчено, між ними необхідно надіти нитку, в співвідношення з якої далі буде потрібно зібрати перехідні колод бруски.

Уже, після формування самого каркаса перемикається до подальшого зусиллю - шуму - і термоізоляції стінки. Каркас на стіну під ламінат Збільшити дієздатність здатну поглинати шум, зменшити теплопровідність систем стін будівлі можливо з підтримкою прокладки міжкаркасного базою і стіною, так званих "плит мінераловатних".

Облицювання стін ламінатом
На даному ж періоді потрібно крім того потурбуватися про формування різного роду прихованих комунікацій, прокладаючи їх в спеціальну технологічну изложине. Для того щоб приладнати ламінат до стіни, потрібно використовувати спеціальні компоненти кріплення, що володіють типом сталевої штаби званих кляммерами.

Подібні міцні і довготривалі скоби, зроблені зі сталі, стануть безпомилково стримувати на стіні з брусові каркасом дане покриття з ламінату. На найперших періодах кляммер вводиться в виїмку-отвір панелі, а потім прикріплюється до бруса каркасної концепції з підтримкою лад степлера. Забезпечення більшої міцності сприятиме те, якщо ви в властивості кріплення підберете і клейстер (клей рідкі цвяхи), і кляммери.

Як, напевно ви змогли відзначити, механізм пристрою кріплення ламінату до стіни подібним способом вважається, найбільш нудною і тривалої, але згідно якості ніяк не відстає від клейового способу монтажу. Перевага за вами!


Возможно, вам понравится:
Шпаклевание стен
Шпаклевание стен
Шпаклевка стен своими руками.wmv
Шпаклевка стен своими руками.wmv

Ремонт стен своими руками
Ремонт стен своими руками
Шпаклевание стен своими руками
Шпаклевание стен своими руками
Похожие страницы: