Ремонт стелі в квартирі Своїми Руками

Ремонт потолков: как сделать своими руками

Ремонт потолков

Оформлення стелі сміливо можна назвати невід'ємною і навіть головною частиною інтер'єру. Тому, якщо ви задумали зробити якісний ремонт стелі своїми руками, вам варто гарненько задуматися, яким саме ви бажаєте бачити дизайн у своїй кімнаті. Зараз в інтернеті можна знайти ремонт стель в картинках, докладно описує всі етапи.


Зараз на будівельному ринку існує кілька варіантів обробки стелі. Розглянемо види ремонту стелі.

Ремонт стель в картинках Традиційна обробка стелі

Мається на увазі звичайна, часто використовувана для ремонту: фарбування, побілка або обклеювання шпалерами. Варто звернути увагу на те, що здійснити якісно таку роботу без наявності певного досвіду буде дуже складно, та й результат може відрізнятися від того, який ви створили в своїй уяві.

Для того щоб почати обклеювання, п АСКУ або побілку слід ретельно підготувати ремонтовану площа, в тому числі і провести ремонтні роботи в разі, якщо стеля нерівна. Часто, якщо стеля зовсім перекошений, вдаються до більш радикальних методів обробки стелі, ніж традиційні.

Головний плюс цього виду ремонту полягає в тому, що ви можете включити на всю потужність свою фантазію і тим самим створити дуже оригінальний і єдиний в своєму виконанні стелю.

клейові стелі

Відразу після традиційного йде ремонт та оздоблення стелі плитами чи т.зв. клейовий стелю.

Він являє собою наклеєні плитки різноманітної форми - трикутні, квадратні або інші варіанти, а також виготовлятися з матеріалу під назвою полістирол. Залежно від фактури вони можуть бути гладкими і рельєфними, при цьому найрізноманітнішої забарвлення.

Також вони можуть бути ламінованим плівкою, яка в свою чергу виконує дуже важливу роль - захищає від пошкоджень і забруднень, а також може служити методом імітації того чи іншого матеріалу, наприклад, дерева або каменю.

Возможно, вам понравится:
Ремонт потолка в туалете своими
Ремонт потолка в туалете своими
Ремонт потолка своими руками
Ремонт потолка своими руками

Монастырь главного святого

—  Информационное агентство "Русская линия"
Городской монастырь — казалось бы, скромный и «непропиаренный», живущий своей внутренней жизнью, — но и со своими «жемчужинами», открытиями, подвижниками… В год 700-летия .. Узнавали они о пустыни чаще всего по «сарафанному радио», ну, а кто-то и «из первых рук». ..

Похожие страницы: