Ремонт Пола в Квартирі Своїми Руками

Ремонт деревянного пола в квартире и частном доме: устраняем изъяны самостоятельно

Ремонт деревянного пола в квартире и частном доме: устраняем изъяны самостоятельно Замена прогнивших досок деревянного пола

Дерев'яні підлоги вважаються досить міцним і надійним покриттям. Однак через свою гігроскопічності дерево піддається впливу вологи. Влітку при підвищеній температурі і вологості воно розбухає. А взимку всихає. Це призводить до утворення тріщин між мостини. Згодом дошки піддаються гнилі. Через меблів на поверхні дерев'яної підлоги утворюються вм'ятини і подряпини. Фарба облуплюється. Пролиті хімікати залишають слід. Заміна прогнилих дощок дерев'яної підлоги Тому покриття доводиться періодично реставрувати. А що вже говорити про старих будинках, в яких ремонт дерев'яних підлог не проводився протягом тривалого терміну. З чого почати цей процес і що для цього потрібно? Ось перші два питання постають перед людиною вирішили оновити дерев'яне підлогове покриття.

Якщо ви проводите ремонт дерев'яної підлоги своїми руками не поспішайте відразу приступати до роботи. Можливо крім тих ділянок з ушкодженнями, які добре помітні, є приховані дефекти. Їх необхідно виявити і усунути. Інакше з часом ремонт доведеться проводити заново. Тому перш за все проведіть всебічний огляд підлогового покриття і його складових. Зробивши ретельний огляд можна вирішити, чи піддаються підлоги ремонту або потрібна повна їх заміна.

Заміна невеликої ділянки мостини Щоб виявити прогнилі дошки необхідно пройтися молотком по всій підлозі. Тільки так можна виявити прихований дефект. Глухий звук свідчить про наявність гнилі. Про це ж повідають і іржаві цвяхи в мостинах. Від розміру пошкоджень залежить і обсяг робіт. Найлегше замінити верхні мостини. Дошки чорнової підлоги замінити складніше, але не так важко як лаги. Щоб зробити ремонт прогнилих лаг потрібно розібрати підлогу над ними і вирізати дефектний шматок. Після чого замінити його новим.

Закладення щілин між мостинами за допомогою замазки

Набагато складніше проводити ремонт підлоги в дерев'яному будинку. Тут крім ретельної перевірки верхніх мостин, чорнової підлоги і лаг доведеться оглянути балки і заставні вінці. Проводити огляд необхідно з усіх боків: зсередини, зовні, з підпілля. Огляд необхідно проводити при хорошому освітленні, щоб не пропустити що починається гнилі. При перевірці в підпіллі бажано використовувати потужний ліхтар.

Іноді невеликі дефекти заставних балок не видно «на око». Щоб їх виявити використовують шило або в'язальну спицю з гострим кінцем. Протикати рухами проходять всю балку, перевіряючи на наявність гнилих ділянок. При цьому проколи робляться якомога частіше. Виявивши пошкоджену балку, її замінюють новою. Іноді щоб зробити заміну балки в дерев'яному будинку доводиться піднімати будова домкратом.

Возможно, вам понравится:
стяжка пола в квартире
стяжка пола в квартире
Выравнивание пола своими руками
Выравнивание пола своими руками

Куда бежать в случае чрезвычайной ситуации

—  Московский комсомолец
Первый раз, увидев на входе за обычной металлической дверью еще и мощные гермоворота, был очень удивлен, — делится с нами живущий в соседнем доме Игорь Ганичев. — Первое время было как-то не по себе. .. Остается все увидеть своими глазами.

полы в квартире своими руками
полы в квартире своими руками
Стяжка пола своими руками
Стяжка пола своими руками
Похожие страницы: