Ремонт Малогабаритних Квартир Своїми Руками

#дом #инструмент #ремонт #строительство

Як зробити дерев'яний складаний стілець зі спинкою своїми руками?
Дерев'яний складаний стілець зі спинкою буде відмінним предметом меблів для дачі або малогабаритної квартири, так як він практично не займає місця в зібраному вигляді. Його можна прибрати під стіл або, наприклад, за шафу, і діставати тільки тоді, коли він вам потрібен.


Для того, щоб виготовити складаний стілець, вам знадобиться сосновий меблевий щит, який має товщину 18мм, і соснові бруски. Ще з матеріалів знадобиться клей ПВА, шурупи, шканти дерев'яні довжиною 50мм і діаметром 8 мм, чотири ковпачкові гайки діаметром 5мм, чотири шайби діаметром 5, 3 мм і чотири діаметром 5мм, чотири болта завдовжки 7 см і діаметром 5мм, а також сталевий пруток діаметром 1см і довгою 33, 8 см.


Також, потрібно буде зібрати ось такі деталі:
1) Дві ніжки, що мають довжину 91см.
2) Дві ніжки, що мають перетин 3х3см і довжину 55, 7 см.
3) Два опорних бруска довжиною 31, 5 см для сидіння.
4) Шість рейок різного розміру для сидіння (30х4см - 1 штука, 31х4см - 1 штука, 36, 5х4см - 2 штуки, 39х4см - 1 штука і 40х7см - 1 штука).
5) Спинка розміром 40, 2х7см.
6) Поперечні зв'язки (25, 4х5см - 2 штуки, діаметром 2, 8 см і довжиною 31, 8 см - 1 штука, 39х5см - 1 штука).


Для початку необхідно просвердлити неглибокі отвори на зовнішній стороні ніжок для головок болтів, а потім в них же просвердлити отвори діаметром 5мм. За допомогою дискової пили потрібно зробити поздовжні пази на внутрішній стороні ніжок. Глибина і ширина пазів повинна становити 11мм. Дані пази призначені для переміщення сталевого прута в них, коли стілець буде розкладатися.


Тепер потрібно з'єднати поперечної зв'язкою, що має діаметр 2, 8 см, довгі ніжки, для чого потрібно буде просвердлити отвори для шкантів в торцях бруска. Після змазування шкантів клеєм, брусок вставляється на потрібне місце. Над поперечної зв'язкою у верхній частині ніжок робиться скіс для того, щоб положення спинки було більш зручним. Спинку потрібно кріпити шурупами, занурюючи їх головки.

Возможно, вам понравится:
С чего начать ремонт квартиры и
С чего начать ремонт квартиры и
Ремонт прихожей в квартире
Ремонт прихожей в квартире

Who is mr. Магдеев?

—  БИЗНЕС Online. Татарстан
Табеева и Шаймиева Магдеев называет своими учителями. .. Магдеев — руководитель с мягким сердцем и железной рукой», — рассказала Шарипова.

Похожие страницы: