Ремонт Маленькою Квартири Своїми Руками

Ремонт в подъезде своими руками

 

Напевно це типова ситуація для Росії. Люди будучи власниками своїх квартир, навіть маючи дорогущий євроремонт, входять в свої хороми через розвалюється під'їзд. При цьому всі завжди ниють, звинувачуючи в своєму убогому під'їзді кого завгодно.
Оскільки бруд і напис були прямо на цеглі, то зафарбовувати їх просто поверху було не варіант. Вирішено було намалювати картинку. Але так як малювати я вмію тільки в стилі «сучасного мистецтва», то вирішив знайти художницю. Чесно кажучи, раніше я цим не займався, тому не придумав нічого кращого, ніж залізти в групи малювальників графіті вконтакте і влаштувати там тендер. Так я знайшов художницю.
Але тепер залишалася найважливіша частина роботи. Я, звичайно, міг сам все оплатити і почати все робити, нікого не питаючи. І даю 146%, що все максимум б побурчати, що їх не запитали, але ніхто нічого не зробив би, адже під'їзд не їхня квартира. Тому я вирішив зробити чесно, пройтися по під'їзду і дати людям проголосувати за малюнок або його відсутність. Ну а заодно нехай тематику малюнка виберуть і якщо не шкода скинуться на спільну справу.
І так я перший раз здивувався. З 32 квартир, які я обійшов, гроші дали 30. При цьому, 5 або 6 квартир мені самі подзвонили і висловили бажання профінансувати добру справу.
І ось гроші зібрані, картинка обрана і художниця намалювала картинку. Погодьтеся, стало краще.
Але, як уже було сказано, я не очікував, що люди так охоче дадуть гроші. Планувалося у них просто запитати, а оплатити я хотів сам. Але люди скинулись, та мені якось навіть незручно стало.
Тому раз з'явилися гроші, то чому б не починають ще й сходинки?
сходинки до
Довго вибирав плитку, на своєму під'їзді економити не хотілося, але в підсумку знайшов те, що потрібно - шорсткий керамограніт, щоб взимку люди не ковзали. Купив клей, затірку і ... .столкнулся з дикої проблемою - нікому виявилося укладати. Місяць шукав майстрів, але ніхто не хотів братися за такий малий обсяг робіт, або ціну заламували, як ніби я їм будинок кажу облицювати.
Але час йде, скоро заморозки, тому вирішив, що раз не можу знайти майстрів, треба класти самому. Оскільки я все-таки працюю, та й наукову роботу пишу і викладаю, то часу було вкрай мало. Але в підсумку я знайшов час купив все що потрібно для укладання, домовився з одним, щоб він мені допоміг. Почав укладати плитку - почався дощ ....
Увесь тиждень була сонячна, і ось саме в цей день, вирішив піти дощ.
Ну ладно, чого не буває, все звернув, дочекався гарної погоди і ось: нові сходи біля нашого будинку. Правда, поки що небагато не готове, але завтра з ранку піду доробляти.
Ось так, мені, здається, стало набагато краще. І насправді в цьому немає нічого складного, і кожен може піти і зробити так.
Це поки все. До решти поки руки не дійшли ...

Возможно, вам понравится:
Большой ремонт маленькой комнаты
Большой ремонт маленькой комнаты
Ремонт для маленькой кухни
Ремонт для маленькой кухни

Who is mr. Магдеев?

—  БИЗНЕС Online. Татарстан
Табеева и Шаймиева Магдеев называет своими учителями. .. Магдеев — руководитель с мягким сердцем и железной рукой», — рассказала Шарипова.

Ремонт в маленькой ванной
Ремонт в маленькой ванной
Ремонт квартиры своими руками
Ремонт квартиры своими руками
Похожие страницы: