Ремонт Квартири Своїми Руками Поетапно

Поэтапный ремонт квартир

Составляем проект

Установка гипсокартонных плит

Рішення прийнято, ремонту бути. Але з чого почати, який стиль інтер'єру вибрати, як провести ремонт, щоб він не затягнувся на тривалий час? Такі питання мучать обивателів, які починають проводити ремонтні роботи. Фахівці рекомендують розбити на етапи ремонт квартири, щоб було легше спланувати всі необхідні дії.

Етап перший - складання проекту

На цьому проміжку часу проводиться замовлення дизайнерського проекту і закупівля необхідних будівельно-оздоблювальних матеріалів. Здавалося б, що нічого складного на цьому етапі немає. Але необхідно відзначити, що створення дизайнерського проекту, яке доручають зазвичай професіоналу, справа творча і серйозне. Рекомендується замовнику брати активну участь в його розробці, тому що жити в квартирі доведеться все-таки йому. Дизайнер просто зобов'язаний взяти до уваги всі побажання і навіть вимоги замовника.

З придбанням матеріалів справи таким чином. Не варто бігати по будівельних ринках і магазинах в пошуках всього необхідного. В даний час в Інтернеті можна подивитися розцінки і ціни на будь-які будівельні послуги та товари. Контакти розміщені там же. Тому вам потрібно тільки телефон і час на дзвінки до.

Прийнявши інформацію вже від двох-трьох підрядників, ви відразу визначитеся з ціною. Ось після цього вам краще знайти постачальника, який працює безпосередньо з виробниками. Купуйте у нього весь необхідний будматеріал, зробивши оптовий замовлення, на який можна отримати ще й знижку.

Монтаж пліткіЕслі ви вибираєте компанію, яка проводитиме ремонт у вашій квартирі, то фахівці рекомендують приймати таку послугу, як ремонт квартир під ключ. Це в області ремонтних робіт так само вважається оптовим замовленням і тут теж можна отримати знижку. У тому випадку, якщо процес проведення ремонту буде проводитися своїми руками, то ви заощадите і на робочій силі.

Етап другий - демонтажні роботи

Багато що в інших етапах буде залежати від того, який ремонт був запланований до проведення. Їх три:

Якщо будинок панельний, то штукатурка стін не виконується, тим самим скорочуються і час, і грошові витрати на придбання матеріалів та проведення робіт.

Стеля при проведенні чорнової обробки можна обробити декількома способами. Це шпаклювання або установка підвісної стелі, який виготовляється або з гіпсокартону, або з фанери, або з листів ДВП. Підлоги відбуваються за допомогою стяжки, яка може бути виготовлена двома способами. Перший - це ручна підготовка цементного розчину. Другий - це заливка готової суміші, яка носить назву «наливна підлога».

Возможно, вам понравится:
Ремонт своими руками, интерьер
Ремонт своими руками, интерьер
РЕМОНТ ДОМА,КВАРТИРЫ, СВОИМИ
РЕМОНТ ДОМА,КВАРТИРЫ, СВОИМИ

Когда на чаше весов ребенок…

—  Южноуральская панорама
Помощь им тогда оказала прихожанка одного из челябинских храмов, сдавшая свою трехкомнатную квартиру, имеющую отдельный выход, за более чем приемлемую плату. .. Первая женщина обратилась к нам, когда мы еще делали ремонт. ..

РЕМОНТ СВОИМИ РУКАМИ
РЕМОНТ СВОИМИ РУКАМИ
Ремонт квартиры своими руками
Ремонт квартиры своими руками
Похожие страницы: