Ремонт Квартири Своїми Руками Підлоги

Как сделать стяжку для пола. Цементная стяжка для пола

Цементная стяжка для пола У нашій країні, «історично» склалася традиція, за якою плита перекриття, вирівнюється лише з нижньої сторони, оскільки саме ця частина і буде служити стелею для сусідів знизу. Та ж частина, яка буде для вас підлогою, зазвичай не відрізняється рівністю, вона володіє западинами, буграми, і навіть арматурою, що стирчить, бувають випадки, коли перепад рівня підлоги в приміщеннях квартири може доходити до 10 сантиметрів.

Внаслідок цього якісно настелити недешеве підлогове покриття на подібний підлогу практично неможливо. Щоб це виправити роблять цементну стяжку6, за допомогою якої створюється рівне гладке підставу, на яке вже можна буде покласти будь-яке підлогове покриття. Зазвичай ремонт квартири починають саме з виготовлення стяжки підлоги.

необхідний інструмент

Якщо, Ви вирішили зробити стяжку для підлоги своїми силами, то для початку необхідно визначитися з тим обладнанням і інструментом, які Вам знадобляться для укладання стяжки на підлогу.

Рулетка.

Будівельний рівень. Як зробити стяжку для підлоги Його можна придбати в будь-якому магазині торгує товаром для ремонту

Лінійка.

Шпатель.

Ніж.

Кельму.

Тара для приготування суміші (бажано об'ємом 30 літрів).

Насадки і дриль для приготування розчину.

Валик для нанесення гідроізоляції і грунтовки.

Повністю видаляємо з поверхні старе покриття, а крім цього весь бруд і пил за допомогою спеціального пилососа або вручну. Замазуємо за допомогою цементного розчину тріщини і отвори в підлозі. На стиках статі зі стіною потрібно укласти демпферну стрічку для уникнення протікання суміші до сусідів внизу і утворення тріщин на поверхні свіжовиготовленої стяжки, вертикальна частина стрічки повинна бути вище рівня стяжки приблизно на 30-50 мм.

До початку укладання стяжки необхідно зробити гідроізоляцію підлоги за допомогою спеціального розчину (ізоляція глибокого проникнення, бітумна або алкідна ізоляція; виробники - Літок, ІВСІЛ, Кнауф, Пенетрол і ін.), Або ж укласти на підлогу один або кілька полотен щільного поліетилену так, щоб вони лягли внахлест один на одного на 2-3 сантиметри.Возможно, вам понравится:
пол в квартире своими руками
пол в квартире своими руками
Ремонт квартиры своими руками
Ремонт квартиры своими руками

Когда на чаше весов ребенок…

—  Южноуральская панорама
Помощь им тогда оказала прихожанка одного из челябинских храмов, сдавшая свою трехкомнатную квартиру, имеющую отдельный выход, за более чем приемлемую плату. .. Первая женщина обратилась к нам, когда мы еще делали ремонт. ..

Ремонт теплого пола своими руками
Ремонт теплого пола своими руками
ремонт пола своими руками
ремонт пола своими руками
Похожие страницы: