Ремонт Квартири Своїми Руками Кухня

Ремонт кухни: идеи дизайна

Ремонт кухни дизайн

Ремонт кухни своими руками

Ремонт кухни

Що це таке? На аркуші паперу схематично малюємо нашу майбутню кухню. Для цього креслимо прямокутник або квадрат і розставляємо в ньому наші меблі, побутову техніку та інші предмети.

При цьому малюючи проекти ремонту кухні, не забуваємо про комунікації.

Робиться це для того, щоб відразу звернути увагу на розташування предметів в кімнаті і в наслідок не виникло проблем з їх установкою.

заміна вікон

Починаючи ремонт в кухні, для робіт по заміні вікон пропонуємо найняти фахівців. Так як при самостійній установці отримати гарантію буде важко. Викликаємо майстра для замірів вікон.

Ремонт кухніДелаем це заздалегідь, так як виготовлення виробу займає декілька тижнів. Поки ми чекаємо вікна, можна зайнятися проводкою і каналізацією. Після того, як їх встановлять, можна буде приступати до вирівнювання стін і стелі, заодно і відремонтуємо укоси.

Заміна проводки і комунікацій

Роблячи ремонт кухні в квартирі, варто бути готовим до того, що на час доведеться відключити світло, воду і газ в цій кімнаті. Але це необхідність.

Для заміни проводки нам знадобляться дроти (перетин не менше 4 мм, 3-х жильний), розетки, світильники і вимикач. Звірившись з нашим проектом, визначаємо місце розташування електроподводов. За допомогою бошки прорізаємо штроби і прокладаємо дроти. Не забуваємо про заземлення. Це запорука нашої безпеки.

Ремонт кухні своїми рукам якості освітлення відмінно підійдуть софіти. Якщо використовувати енергозберігаючі лампи, то споживання електрики не велике, а світла достатньо. Роблячи ремонт кухні, роботу по заміні газових і водяних труб краще довірити фахівцям.

Тому, як експерименти в цій сфері виходять боком. Так, не варто забувати про вентиляцію. Для цього здобуваємо витяжку і встановлюємо її над пічкою.

Порада! При установці розеток, бажано ставити на 1-2 розетки більше. Невідомо яке обладнання ви придбаєте в подальшому. І ще дуже зручно використовувати окреме додаткове освітлення над мийкою і робочим столом. Для цього підійде звичайна лампа денного світла.

вирівнювання стін

Виконуючи ремонт кухні, особливу увагу приділяємо стін. Перед тим, як поклеїти шпалери або покласти плитку, їх ретельно вирівнюють. Робимо це за допомогою їх обробки гіпсокартоном своїми руками або штукатурки.

Якщо займатися такою роботою доводиться вперше, набираємо в інтернеті: «Ремонт кухні своїми руками відео» і уважно стежимо за процесом.


Возможно, вам понравится:
Ремонтируем кухню своими руками
Ремонтируем кухню своими руками
Ремонт кухни.wmv
Ремонт кухни.wmv

Когда на чаше весов ребенок…

—  Южноуральская панорама
Помощь им тогда оказала прихожанка одного из челябинских храмов, сдавшая свою трехкомнатную квартиру, имеющую отдельный выход, за более чем приемлемую плату. .. Первая женщина обратилась к нам, когда мы еще делали ремонт. ..

Ремонт в кухне
Ремонт в кухне
Ремонт кухня
Ремонт кухня
Похожие страницы: