Ремонт Квартири Своїми Руками Хрущовки

Несколько советов по ремонту квартиры в хрущевке

Проводим выравнивание стен


Малогабаритні квартири часів хрущовської відлиги свого часу майже вирішили житлову проблему громадян Радянського Союзу. Нехай це було не оптимальне вирішення житлової проблеми, проте, мільйони сімей отримали дах над головою з досить стерпними на той момент санітарними умовами. Весь цей хрущовський Домострой дістався нам у спадок, і тепер доводиться пристосовувати ці квартири до сучасних вимог.

Ремонт квартири в хрущовці своїми руками зараз досить поширене явище на теренах пострадянського простору. Можливості для ремонту зі світовими стандартами, звичайно, вельми і вельми обмежені, але, тим не менш, в такій квартирі можна зробити досить пристойний ремонт, незважаючи на її розміри.

Переваги хрущовських будинків

У цього типу будівель несучими стінами не є перегородки, а стіни периметра будівлі, а також центральна стіна, що проходить посередині будинку. Завдяки такій конструкції перегородки в квартирі розбираються без всяких ускладнень, і ви завжди зможете зробити перепланування в приміщенні.

Проведення перепланування в хрущевкеНесущіе стіни в таких будинках, як правило, добротні, зроблені з червоної цегли з шлакової подушкою в середині. Є, звичайно, панельні хрущовки, але і тут якість будівництва досить гарне, на відміну від панельних будинків більш пізнього періоду.

Недоліки хрущовських будинків

Найголовнішим недоліком хрущовок, безумовно, є їх розміри. У більшості випадків в таких квартирах суміщені санвузли. Роздільні санвузли в хрущовських квартирах робили при трикімнатному варіанті, але санвузол поділявся за рахунок площі кухні, тому розміри останньої залишають бажати кращого.

Ванна кімната

При капітальному ремонті квартири ви обов'язково станете ремонтувати ванну кімнату. Зазвичай ремонт полягає в заміні сантехніки і укладанні кахельної плитки на підлогу і стіни ванної кімнати. Хотілося б звернути увагу на сантехнічні комунікації. Експлуатаційний ресурс всіх труб давно закінчився, тому як труби водопроводу, так і труби каналізації необхідно міняти на нові. Для каналізації зараз використовуються труби ПВХ, а для води зараз краще екопласт.

підлоги

Якщо ви не хочете заливати сусідів, то зірвіть все підлоги в квартирі і залийте цементну стяжку. Цим ви створите не тільки хорошу гідроізоляцію, але і відмінний чорнову підлогу для укладання будь-якого підлогового покриття.

Проведение перепланировки в хрущевкеВозможно, вам понравится:
Капитальный ремонт хрущевки
Капитальный ремонт хрущевки
Ремонт в хрущевке своими
Ремонт в "хрущевке" своими

По главной улице без оркестра

—  Новгородские ведомости
Горожане, если что-то не знают, просто узнают друг у друга про автобусы и время их прибытия, а на эту филькину грамоту только рукой машут. Кстати, часто — с заметным ..

Ремонт квартиры в хрущевке
Ремонт квартиры в хрущевке
Ремонт квартиры своими руками
Ремонт квартиры своими руками
Похожие страницы: