Ремонт квартир в Санкт-Петербурзі

Ремонт квартир в Санкт-Петербурзі - це наша спеціалізація, а це значить, що всі завдання, пов'язані з організацією якісного ремонту у Вашій квартирі ми повністю беремо на себе. Ми здійснюємо ремонт в новобудовах і у вторинному фонді, виробляємо абсолютно всі види ремонтно-оздоблювальних робіт, які Вам тільки можуть знадобитися. Всі роботи проводяться на підставі офіційного договору і відповідно до встановленої в Договорі кошторисом. Ми гарантуємо нашим клієнтам акуратне і якісне виконання всіх робіт чітко у встановлені терміни.
Архітектурно-будівельна компанія «ЛенРемонтСтрой» - це професійний і якісний ремонт квартир, будинків і котеджів під ключ в Санкт-Петербурзі і Ленінградській області. Наша команда працює з 1997 року і є однією з найбільш надійних архітектурно-будівельних компаній всього Північно-Західного регіону. Наша репутація підтверджується більш ніж на 100 об'єктах щорічно.

Качественный ремонт Вы можете заказать здесь, цены на услуги Вас приятно удивят.

У структуру нашої компанії входять:
● Проектний відділ. Наші архітектори та дизайнери займаються розробкою проектної документації, робочих креслень і створенні реалістичною 3D візуалізації майбутніх інтер'єрів.
● Інженерний відділ. Наші фахівці професійно виконають монтаж інженерних систем (опалення і водопостачання, електрозабезпечення, каналізація,) для Вашої квартири або будинку.
● Будівельний відділ. Наш будівельний відділ складає більше 50 кваліфікованих співробітників - це інженери, виконроби, штукатури-маляри, плиточники, електрики і сантехніки, фахівці з монтажу виробів з гіпсокартону, і інші фахівці будівельних спеціальностей.
● Відділ комплектації. Фахівці відділу комплектації забезпечують постійну наявність на наших об'єктах всіх необхідних будівельних матеріалів і обладнання.
Всі підрозділи нашої компанії - це велика і дружна команда професіоналів, яка допомагає зробити ремонт якісно, швидко, без зайвих стресів, при цьому значно заощаджуючи Ваш час і кошти.

Похожие страницы: