Регульовані підлоги

Одна з головних проблем при використанні дерев'яних підлог - це скрип. Експерти стверджують, що при правильній установці підлог така проблема не виникне. Адже скрипт, тому що дошки нещільно прилягають один до одного. Наприклад, неправильної стикування елементів статі або їх закріплення до основи. Але при кваліфікованому монтажі частин, вони настільки жорстко закріплені між собою, що навіть при всиханні деревини не буде чути ніякої скрип.

Купить герметик Soudal вы можете на сайте port20.com.ua быстро и доступно.

Але є можливість виникнення стуку в підлозі, ця причина бетонних підставах, на яких йде основний упор конструкції. Наприклад, якщо стяжка вже не якісна і починає кришитися її найкраще її замінити.

При монтажі потрібно прибрати потріскані частини поганий стяжки, а також правильно вибрати дюбель-цвях для монтажу до основи, так щоб вийшла максимально міцна конструкція. Неякісне очищення при монтажі так само може викликати скрип, пил потрапить в зазори. Максимально допустиме навантаження на регульовані підлоги це 3,5 тонни на квадратному метрі, це характерно на сьогоднішній день якісна полам, які прослужать довгий час. Приблизний термін їх служби - це 50-60 років.

Ще одна з проблем, яка може виникнути, можна назвати шум при переміщенні на них, особливо це відбувається, якщо ходити по ньому у взутті з каблуком або на високій платформі, пострибати по ньому.


Монтуються регульовані підлоги на бетонні основи, для цього використовують спеціальні лаги перетином 45х45 міліметрів і завдовжки приблизно від 1 до 4 метрів. При установці підлог на перекриття з дерев'яних балок використовують лаги з великим перетином, його довжину вибирають відповідно з довжиною між балок. На кожній лаги необхідно по 5 анкерів (шпильок, болтів) діаметром по 27 міліметрів, для яких готують отвори. Довжина анкера (шпильки, болтів) приблизно від 120 до 170 міліметрів, це залежить, на яку висоту треба підняти регульовані підлоги. Все починається з того як в лаги закручують анкера (шпильки, болти) і потім починають їх розкладати на підставу з потрібним відстанню балок, відзначають місця, отворів для дюбель - цвяхів. Завжди між лагами і стіною знеславлює зазор до 10-15 міліметрів.

Після того як вкрутили болти лаги починають вирівнювати за допомогою рівня. Після вирівнювання лаг дюбеля приступають забивати, ті частини які залишають, зрізають.

Останнім етапом у монтажі на регульовані підлоги укладають чорновий фанерний настил, рекомендується ширина фанерного листа не більше 16 міліметрів. Монтують в два шари фанери, стик в стик, рекомендується приклеювати її один до одного. Потім наверх фанери починають монтувати підлогове покриття. Надійність статі досягають правильним вибором якісних матеріалів. Перетин і відстань змінюється, як правило, при укладанні підлог поверх балок. Відстань між балок може бути досить великим від 1 і більше метрів.

Похожие страницы: