Правильний підхід до ремонту і фарбування фасаду

Фасад - це «обличчя» будівлі, а значить, і візитна картка людини або компанії-власника даної споруди. Сьогодні станом фасадів офісних, торгових, адміністративних будівель, розважальних центрів, а також багатоквартирних будинків приділяється все більше уваги. У стандартний пакет обслуговування зовнішніх стін будівлі входить, як правило, його регулярне чищення та миття, поточний і капітальний ремонт.

хотите быть финансово независимой, Работа веб моделью, мы гарантируем надежность.

Ремонтні роботи на зовнішніх стінах будівлі майже завжди завершує фарбування фасаду. Її можна проводити як вручну за допомогою кистей і валиків, так і за допомогою розпилювачів, як з підвісних колисок і будівельних лісів, так і методом промислового альпінізму. Останній спосіб найбільш зручний для ремонту тих будівель, які знаходяться в районі з щільною забудовою або мають складну архітектуру з безліччю виступаючих елементів, так що звести лісу або підвісити люльку не представляється можливим.

Барвистий шар не тільки надає стінам будівлі привабливий вигляд, але і захищає стіни від агресивного впливу кліматичних факторів: різких перепадів температур, спекотного літнього сонця і перезволоження дощової осені і сніжною зимою. Правильно підібрана фарба довше збереже фасад чистим, оберігаючи його від забруднень міським пилом і вихлопними газами.

Сьогодні до фарбування фасаду підходять по-різному:

- Пам'ятники архітектури реставрують тільки відповідно до історичним паспортом будівлі, тобто забороняється кардинально міняти колірну гаму;

- Будівлі кафе і розважальних центрів перетворюють на справжні витвори мистецтва, створюючи на їх зовнішній стороні стін художній розпис;

- Фасади багатоквартирних будинків все частіше фарбують у яскраві кольори, щоб додати позитивних емоцій в сіру буденне життя «бетонних джунглів».


Основна вимога, яка пред'являється до матеріалів для фарбування - це атмосферостойкость. Якщо мова йде про фарбування бетонних стін, то не менш важливою є і лугостійкість фарби. Крім того, якщо фасад офарблюється не вперше, нова фарба повинна бути повністю сумісною зі старою. В іншому випадку покриття може піти бульбашками і швидко відшаруватися, що, погодьтеся, зовсім не додасть привабливості фасаду.

Фасадні роботи, як і миття вікон альпіністами проводяться в не дуже сонячну, помірно вологу і безвітряну погоду. Агресивна дія УФ-променів на свіжопофарбовану поверхню зробить покриття менш міцним. Те ж можна сказати і про фарбу, яку наносять на вологе стіни.

Хороші результати в справі фарбування фасаду показують водорозчинні акрилові фарби. Вони добре лягають і зберігають яскравість кольору протягом тривалого терміну навіть в складних кліматичних умовах.

Похожие страницы: